Michaela Meera vás zve v roce 2016 na skupinové provázení žen pod názvem:   
Koncentrovaná Očista Karmy pro ženy  

9 měsíční setkávání vedoucí k porodu Svobody a Sjednocení,

pro Šťastné Sebe - prožívání a Spolutvoření žen a mužů

 

Setkání sedmé

3.10. Početí i smrt je brána...

Studio LOONA, Křižíkova 67, Praha 8 - 18:00 - 21:00

 

 

Michaela Meera:  Ve službě se otevírá nová cesta skupinovým provázením pro ženy. Z Proudu vzniklo IN & OUT BODY i PIZZETKY, nově i Koncentrovaná Očista Karmy pro ženy. Pizzetky ženám vrací sebehodnotu, důstojnost a pozornost k tělu i vnitřnímu Já. IN & OUT BODY to stejné v pohybu, tanci a meditaci...Půjdeme spolu k sobě samé. Podetnout celý kořen programů je možné jen ve spojení se sebou. Když jste vědomým pozorovatelem, je to jedna z nejrychlejších cest, jak se z čehokoli (programů mysli) dostat. Pak cítíme lehkost v těle i v životě.

V plánu „mé“ duše pro tento rok je po delší době cesta skupinovým provázením pro ženy. Uvnitř mé bytosti je připravena jedinečná Jedno-duchá metoda a cesta, k odhalování iluzí na úrovni těla, mysli, emocí...skrytých, jemných i videlných ne-pravd, které brání žít opravdovému štěstí.

Setkání na sebe tématicky navazují a je na vás, zda budete chtít projít všemi úrovněmi, nebo si vyberete jen některé.
Sama Přítomnost je ten nejvyšší vhled, dějí se zázraky, tak bude tvořeno i zde....nově více koncentrovaně, s mými osobními zkušenostmi v tématech, které jsou uvedeny níže.

Tématem roku 2016 je Svoboda a osvobození.

Masívně probíhá individuální transformace a duchovní otevření ve smyslu nabývání svobody, radosti a lásky. VESMÍR REAGUJE NA VIBRACE, KTERÉ VYSÍLÁME a ne na realitu, ve které žijeme. A právě na tyto vibrace se zaměříme. Díky učení o karmě člověk snáze pochopí smysl života. Rozpomíná se na úkol, který sám sobě dal a naučí se vnímat značky, směrovky a ukazatele, které ho životem vedou. KARMY NEJSOU DOBRÉ ANI ŠPATNÉ. Proto prožívejme a zkoumejme všechny zážitky a životní situace, jako pozorovatel sám sebe. Tam se totiž skrývá pravá blaženost, ta nezávisí na vnějších podmínkách. Porozumíme-li příčině, máme možnost karmu měnit. Všichni chceme lásku a štěstí, ne všichni jsme ale ochotni vzdát se vlastní individuality a jít pátrat po tom, co je nám všem společné, co tvoří podstatu a dává smysl života nám všem. Naše pravá a základní podstata karmě nepodléhá. A tam, kde není mysli, není karmy a právě tady je úkolem se napojit. K tomu je ale třeba být velmi, velmi potichu, tzn. uklidnit mysl, aby TADY a TEĎ se stalo živé a žité.

 

Co je vlastně karma? František Drtikol to popsal takto:

"Každý čin, ať dobrý, nebo zlý, každá myšlenka, slovo, vyzáří do prostoru, opíše kruh a vrací se zpátky do bodu, odkud vyšel. Toť karma."

 

Aktuální termín a témata

 

3.10. Početí i smrt je brána...

 

Sedmé setkání je zaměřeno na témata:


M. Meera: Jsou ve mne ZA - psané zkušenosti příchodu i odchodu z této reality, i jaká je to jízda:-), proto je možno i těmito tématy provázet. Prožitkem nahlédneme pod pokličku strachu z početí i ze smrti, a co pro ženy znamená. Je připraveno cvičení, odkud přicházíme a kam se vracíme...to může přenastavit naše iluzivní vnímání "reality" strachu, do pochopení a klidu. Pak se více a lépe žije přítomností. Dotkneme se také ženských témat: Vědomé početí. Strach z porodu. Přišla jsem o vaječníky, dělohu, o dítě, o partnera, manžela...Jak se na odchod z těla připravit.

 

 

14.11. Klíč k moudrosti

14.12. Zákon nepřipoutanosti

 

PŘIHLÁŠKY LOONA

NEBO VYPLŇTE NAŠI PŘIHLÁŠKU NÍŽE

Pro více info nás můžete kontaktovat na: info@pizzetky.cz nebo  info@inoutbody.cz  

Cena za jeden termín. . . od 650,-kč

Pokud budete cítit vyšší příspěvek nad základní darování 650,-kč, tyto částky budou vloženy
na projekt:  „VIZE pro Plnohodnotný Život mužů, žen a dětí“.

Platba je hotově na místě.

Můžete si vybrat jednotlivý termín nebo projít celým "předporodním" procesem", je to na vás:-)

 

 

www.inoutbody.cz

Přihlášení: Koncentrovaná Očista Karmy pro ženy

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

 

Festival Den Zdraví Šumperk

Dopolední ženský kruh s M. Meerou

8.10. Rozhodnuta k odpoutání aneb přešlapuji nebo skočím?

Celodenní seminář pro ženy s M. Meerou
9.10. Být pozorovatelkou je sexy

10.10. 4 individuální konzultace     

 

Dopolední ženský kruh s M. Meerou 8.10. 10:00-12:30, Klubovna 1, KD ŠUmperk

Rozhodnuta k odpoutání aneb přešlapuji nebo skočím?

V této době je důležitá bdělost k harmonii, a to ve všech aspektech života. Práce-odpočinek, tvořivost-zastavení,  vnitřní práce na sobě- integrace, říkat ano-ne…a děje se tak rychlostí této doby střelcovské. Proto, i jemným vychýlením z harmonie jsou naše dobrá auta- naše těla unavena až do kostí, buněk i DNA. Z buněk se nyní uvolňují velmi staré programy a vše, co se kdy v osobní mysli stvořilo, o čem ani nevíme, že námi stále hýbe. V ženském dopoledním kruhu bude otevřeno pro témata: V čem stále přešlapujeme nebo se bojíme skočit. Re-start i jak posílit rozhodnost až do DNA a neztratit přitom samu sebe, svou ženskost, jemnost, křehkost a sílu. Trénink pozorovatelky.


Celodenní seminář pro ženy s M. Meerou 9.10 10:00-17:00, exteriéry SVE Švagrov, Velké Losiny

9.10. Být pozorovatelkou je sexy

"Je svoláván kruh žen pro společnou práci a trénink být pozorovatelkou. Být vědomou pozorovatelkou “svého" života není nuda, je to naopak velmi uvolňující a sexy.Postupně se omlazuje a uzdravuje fyzické tělo, projemňuje hlas, rozpouští se staré zvyky, návyky, mluví se přítomnou řečí, mysl funguje bez komentářů. Nebojte, neztratíte sami sebe, naopak se totálně probudíte nebo prohloubíte své uvědomění.

Co to vlastně znamená, když se tělo, mysl i duše propojí…těžko o tom psát.
Přijďte…prožitek kdo jste, vám nikdo nevezme, naopak posílíte víru…pak z tohoto stavu přichází inspirace pro blaho všech bytostí, jako toto setkání, kde bude předána jednoduše účinná nauka. Funguji spontánně
přes tělo, hlas i pohyb…takže to bude sexy:-)”

Michaela Meera: V této době je důležitá bdělost k harmonii, a to ve všech aspektech života. Práce-odpočinek, tvořivost-zastavení, vnitřní práce na sobě- integrace, říkat ano-ne…a děje se tak rychlostí této doby střelcovské. Proto, i jemným vychýlením z harmonie jsou naše dobrá auta- naše těla unavena až do kostí, buněk i DNA. Z buněk se nyní uvolňují velmi staré programy a vše, co se kdy v osobní mysli stvořilo, o čem ani nevíme, že námi stále hýbe. Proto je tak důležité trénovat pozorovatele, jakmile je rozhýbán a ukotven...může se jít dál.


PŘIHLAŠUJI SE

Průvodkyně semináře: Mgr. a. Michaela Meera

S sebou: Buben, bubínek- máte-li, oblečení na pohyb, tanec, podložku, sedák, jídlo na celý den, psací potřeby.

Základní příspěvek: 1 200,-kč, vyšší příspěvky nad tuto částku budou vloženy na projekt Pizzetky: VIZE pro Plnohodnotný Život mužů, žen a dětí.


Informace k akci: Petra Zsaková, tel: 777 652 073, email: kurzy@dksumperk.cz

Potvrzení účasti: Rezervační záloha 500,- kč zaslaná do 8.10. na číslo účtu: 2100412191/2010, variabilní symbol- vaše telefonní číslo.

 

10.10. 4 individuální konzultace

Časy konzultací: 10:00-12:00/ 13:00-15:00/ 15:30-17:30/ 18:00-20:00

 Přihlášky na konzultace : 608 860 547, info@pizzetky.cz   
 

 

   

  IN & OUT BODY JOGA - JONI

Cvičením provází: Michaela Meera
Středa - pokračujeme od září 2016
Čas 17:00 - 18:30

Cena: 190,-kč - jeden časový termín
Kde: Studio Ponte La Vita, Pernerova 11/293, Praha 8 

 

Jedinečná metoda cvičení pro život a zdravý cyklus

Pravidelné fyzické cvičení pro ženy na mnoha úrovních, které chtějí udělat něco pro svou pánev a dělohu.

Michaela Meera: "Cvičení jsem sestavila podle principů IN & OUT BODY a mé 15 leté praxe procházením v ženských tématech.Témata naší ženskosti jsou velmi intimní, proto jsem zvolila individuální práci v malé skupině."

Toto cvičení JOGA-JONI je podporou i pro ženy, které v tomto roce budou procházet Koncentrovanou Očistou Karmy pro ženy. 

Cvičíme každou středu v měsíci

Pokračujeme od září 2016

17:00 - 18:30

S sebou: Karimatku nebo podložku,  oblečení pro pohyb.

Cvičení je maximálně pro 6 žen na jeden čas, je proto důležité se přihlásit předem!!
 

NOVINKA - dámské kalhoty pro pohyb - MOVE - nakup ZDE