IN & OUT BODY JOGA - JONI
Aktuální termín: 5 dubna   Čas: 10:30 - 12:00 Termíny: středy 18.1. - 28.6. 2017            Cvičením provází: Michaela Meera  Kde: Studio Ponte La Vita, Pernerova 11/293, Praha 8          Cena: 250,-kč - lekce, zvýhodněný balíček 10 lekcí: 1 800,-kč

Jedinečná metoda cvičení pro život a zdravý ženský cyklus.

Fyzické a speciálně protahovací víceúrovňové cvičení provzdušní, vyladí pánev, dělohu a celé tělo.

Energie pak lépe proudí od nohou směrem k srdci a zpět. Proto je i zvolený nejvhodnější čas pro toto cvičení dopoledne, kdy je na maximu naše energie a srdce.  Pokud v tomto čase podpoříme vhodným cvičením celé tělo, po zbytek dne se tzv. rozleje energie do všech orgánů a  nebudeme odpoledne a v podvečer cítit únavu, nebudou se přepínat ledviny.

Cvičíme každou středu v měsíci, 10:30 - 12:00

Termíny 18.1.- 28.6. 2017

S sebou: oblečení pro pohyb, cvičíme na boso. Karimatky jsou na místě

Cvičení je maximálně pro 8 žen na jeden čas, je proto důležité se přihlásit předem!!

Info k výhodnému balíčku 10 lekcí:


Začít můžete jakoukoli středu, od které se vám datumově započítá všech 10 lekcí.
Po vybrání 10 lekcí můžete opět pokračovat s dalším balíčkem 10 lekcí, a to stále, až do 28.6.

IN & OUT BODY JOGA v JONI - přihlášení 5. dubna

Vyplňte prosím níže uvedené údaje:

Intenzivní retreat pro ženy v Praze

Kruh Praha - aktuální termín- 27. dubna

18:30 - 21:30

Studio Ponte La Vita, Pernerova 11/293, Praha 8

Termíny:  26.1./ 23.2./ 23.3./ 27.4./25.5./22.6./ 21.9./ 26.10./ 23.11/ 21.12.

Cena: Vstup na jedno setkání - 650,-kč

Předávaná nauka byla, JE a bude vždy zdarma. Svou štědrostí platíte náklady pro vznik akce a můj osobní čas, který věnuji přípravě, vzdělání a vám.

Průvodkyně Michaela Meera: Mnoho bytostí i žen prošlo řadou seminářů a kruhů seberozvoje. Mnozí se ocitli v bodu, co dál...někteří mají už dost složitého pátraní a nekonečné očisty. Někteří docházejí k závěru, že kroky, které jdou, nepomáhají k trvalému stavu štěstí. Avšak i tyto klikaté cesty jsou třeba, aby přišla opravdová touha do-jít k podstatě. Vždyť mysl do určité chvíle potřebuje složité systémy, nevěřila by tak jednoduché cestě, nepřijala by ji. I Michaela je v tomto životě směřována přímou cestou Átmavičáry, pozorovatelka je vní ukotvena a má co předat.          

Záměrem tohoto ročního setkávání je odevzat naučené a jít cestou pozorovatelky s postupností vstoupit ZA pozorovate. Plně se spojit s Esencí Pozorovatelky a trénovat tuto bytostnou esenci po celý rok 2017. Zažívat stav Pozorovatele, který vnáší do celého našeho systému jasnost Kdo Jsem opravdu. Tím se vyšroubováváme postupně z duálního vnímání světa. Naučíme se částí pozornosti zůstat v sobě a částí pozornosti cokoli dělat ve světě. Naučíme se rozlišovat, kam dáváme pozornost. Naučíme se pravidelným tréninkem transformovat konání do ne-konání a spojjit se tak s Boží vůlí. S tímto jasným zaměřením dostává i ženský kruh zcela novou dynamiku. Už se "nepatláme" v dualitě řešení emocí, těla, vztahů atd., jdeme ZA a to je to, proč do této zemské roviny přicházíme. Také naše děti si přejí, abychom je z tohoto stavu vedli a provázeli. Zvýhodněný vstup je podporou pro rozhodnuté ženy absolvující celoroční setkávání v jedné kompaktní skupině. Na vaše dotazy vám ráda odpovím:-) michaelameera@pontelavita.cz

 

Přihlášení na ženský kruh: Světlo v nás - Esence Pozorovatelky 27. dubna

Vyplňte prosím níže uvedené údaje

Doporučená literatura a pomůcky

Tyto knihy a doplnky jsou k zakoupení i na našich přednáškách a workshopech.

Magnet cyklická žena-pomůcka v orientaci měsíčního cyklu

        

       

        

       

       

       

       

       

Pizzetky

Pizzetky
Pernerova 11/293
Praha 8
18600
info@pizzetky.cz www.pizzetky.cz
www.inoutbody.cz
archiv: www.michaelabakotova.cz
Facebook: Pizzetky
www.pizzetky.cz