Letní slavnost Pizzetek

9. srpna 

ZŠ KAIROS, Dobřichovice

16:00 - 22:00

 

Hudebně nás doprovodí Štěpánka Čížková

 

  

 

Čeká nás setkání žen a dětí, komplet nabídka Pizzetek jen pro tento den, prodej hudebních nástrojů a společné muzicírování.

 

S sebou něco dobrého na společnou oslavu, přicházet můžete kdykoli od 16:00.

 

Intenzivní retreat pro ženy v Praze

 

Kruh Praha - aktuální termín

21. září 18:30 - 21:30

Ponte La Vita, Pernerova 11/293, Praha 8

 

Termíny:  26.1./ 23.2./ 23.3./ 27.4./1.6. /22.6./ 21.9./ 26.10./ 23.11/ 21.12.

Cena: Vstup na jedno setkání - 650,-kč

Předávaná nauka byla, JE a bude vždy zdarma. Svou štědrostí platíte náklady pro vznik akce a můj osobní čas, který věnuji přípravě, vzdělání a vám.

Průvodkyně Michaela Meera: Mnoho bytostí i žen prošlo řadou seminářů a kruhů seberozvoje. Mnozí se ocitli v bodu, co dál...někteří mají už dost složitého pátraní a nekonečné očisty. Někteří docházejí k závěru, že kroky, které jdou, nepomáhají k trvalému stavu štěstí. Avšak i tyto klikaté cesty jsou třeba, aby přišla opravdová touha do-jít k podstatě. Vždyť mysl do určité chvíle potřebuje složité systémy, nevěřila by tak jednoduché cestě, nepřijala by ji. I Michaela je v tomto životě směřována přímou cestou Átmavičáry, pozorovatelka je vní ukotvena a má co předat.          

Záměrem tohoto ročního setkávání je odevzat naučené a jít cestou pozorovatelky s postupností vstoupit ZA pozorovate. Plně se spojit s Esencí Pozorovatelky a trénovat tuto bytostnou esenci po celý rok 2017. Zažívat stav Pozorovatele, který vnáší do celého našeho systému jasnost Kdo Jsem opravdu. Tím se vyšroubováváme postupně z duálního vnímání světa. Naučíme se částí pozornosti zůstat v sobě a částí pozornosti cokoli dělat ve světě. Naučíme se rozlišovat, kam dáváme pozornost. Naučíme se pravidelným tréninkem transformovat konání do ne-konání a spojjit se tak s Boží vůlí. S tímto jasným zaměřením dostává i ženský kruh zcela novou dynamiku. Už se "nepatláme" v dualitě řešení emocí, těla, vztahů atd., jdeme ZA a to je to, proč do této zemské roviny přicházíme. Také naše děti si přejí, abychom je z tohoto stavu vedli a provázeli. Zvýhodněný vstup je podporou pro rozhodnuté ženy absolvující celoroční setkávání v jedné kompaktní skupině. Na vaše dotazy vám ráda odpovím:-) michaelameera@pontelavita.cz

 

     

 

 

Přihlášení na ženský kruh: Světlo v nás - Esence Pozorovatelky 1. června

Vyplňte prosím níže uvedené údaje

Pizzetky

Pizzetky
Pernerova 11/293
Praha 8
18600
info@pizzetky.cz www.pizzetky.cz
www.pontelavita.cz
www.inoutbody.cz
archiv: www.michaelabakotova.cz
Facebook: Pizzetky
www.pizzetky.cz