Proč podporujeme tuto iniciativu?

 

M. Meera: "Je to dlouhý příběh...jediná věta mé sestry:

„Ale jedinec nic nezmění, nemá to cenu“,

spustila sled událostí.

Těmi ústy nemluvila jen ona, promlouvalo skrze ní mnoho dalších předků, kteří tím žili a svým dětem dále předávali.

Toto „zažrané“ přesvědčení bere všem lidem vnitřní sílu. A tak byla vyslána modlitba o rozpuštění tohoto postulátu do všech úrovní....začala jsem ještě více slyšet děti, jejich vnitřní volání. Někde už je vyslyšeli, třeba v Řecku, kde se za ně rodiče postavili v desetitisícové demonstraci proti nesmyslným opatřením ve školách. A co u nás? Ptala jsem se...a hned druhý den na mě na FB vykoukl silný motiv Ilony Pánkové a tak jsem se s ní spojila. Mezi tím jsem se opět přesvědčila, že mám-li v sobě jasno a klid, tak se stávám neviditelná bez roušky v obchodním centru, bance nebo prodejně s prádlem. Také příběhy blízkých přátel, kdy jeden z manželů je C19 pozitivní, druhý s dětmi negativní, i po karanténě, aniž by měnili své životní návyky. Informace o vysoké nakažlivosti jsou fakt už mimo. Vzpomněla jsem si, jak mi celé jarní C19 období byly posílány situace, kdy se mám ozvat a vykonat.

 

Má mnohaletá praxe znalosti těla, dechu, meditace mne dovedla do bodu poznání, že vše je dobré. A proto je dobré se ozvat. Mému tělu bude za dva měsíce 49 let, jeho imunita i vnitřní stav orgánů je v kondici 20-letého člověka. Jsem na této planetě jeho jediným vlastníkem (kromě Boha) a má za něj zodpovědnost pouze Michaela, než z něj odejde.

 

Být nástrojem pro nejvyšší dobro všech zúčastněných může mít různé podoby :-) a nyní jsem dovedena tam,

kde má být pomoženo, a proto se vytvořily BEZROUŠKY z krajek, coby symbol nesmyslnosti všech plošných opatření. Jsem promovaný umělec Mgr.A. a tato výzva je mým uměleckým vyjádřením.

Mnoho přátel si mne už na jaře dobíralo, abychom šili krajkové roušky, když vyrábíme Pizzetky ( italsky il pizzo= krajka),

ale nebyl důvod. Nyní je. Prodejem BEZROUŠEK finančně pomůžeme rodičům, kteří se obracejí na právníky a chtějí se postavit za své děti i soudně. A to má smysl. Nyní podpoříme Ilonu Pánkovou s rodinou.

 

Ilona Pánková Jsme s rodinou připraveni podat k soudu žádost o předběžné opatření. Aby soud určil jestli děti musí mít roušku, jestli je to protizákonné, o čemž jsem přesvědčena. Děti ze zákona mají právo na vzdělávání. Zato tam není nic o rouškách. Plošná opatření mimo stav nouze by neměla být platná a my bychom je neměli respektovat, pokud jsou v rozporu s naším vědomím a svědomím. Ráda bych celé své rodině a hlavně dětem chránila zdraví opravdově. Dechem, životním stylem.

Chtěla bych, aby se roušky používaly v souladu se zdravím lidí."

www.ilonapankova.cz

FB: https://www.facebook.com/Ilona.Punk

FB: https://www.facebook.com/Ilona.Punk

 

BEZROUŠKY JSOU POZITIVNÍ, dá se skrze ně opravdu dýchat:-)

A pokud dobře nedýcháme, naše tělo trpí.

To už jsme si zkusili všichni, tak s tím pojďme něco udělat, pro nás samotné a pro naše děti.

 

Pro nové přesvědčení:

„ KAŽDÝ ČIN JEDNOTLIVCE VYVĚRAJÍCÍ ZE SRDCE MÁ CENU.“

 

 

Odkazy, které vnitřně rezonují pravdou:

 

  Rouška a právo - Česká justice

 

www  www.dychamespolu.cz

 

 Co skutečně pod rouškami a štíty dýcháme 

 

 Prof. Mudr. Jan Žaloudník- senátor, bývalý ředitel Masarykova onkologického ústavu a

bývalý děkan Lékařské fakulty MU v Brně

 


 

        

DÝCHÁME BEZROUŠKOU

BEZROUŠKA

Milé ženy, Touto koupí podpoříte aktivní rodiče, nyní rodinu Pánkovou, která půjde do právního sporu pro své děti a otevírá tím cestu i dalším. Děkujeme:-) Dále upozorňujeme, že žádná rouška vás nechrání před viry a bakteriemi, chrání pouze dobrá imunita těla, jasná a klidná mysl.   Vámi vybrané číslo a počet ks od designu NAPIŠTE DO POZNÁMKY při odeslání objednávky.   Materiál: elastická krajka Barva: dle vzorníku zatím barvy 1,2,3....nebo napište do poznámky barvu, kterou si přejete a my vám ji rádi vyrobíme. Udržba: Perte ručně samostatnou roušku v teplé vodě s mýdlem pevným nebo tekutým. Velikost: UNI WOMAN Pokud se vám tkanička přetrhne, ustřihněte si novou z jakéhokoli starého trika.   Na fotografii autorka Pizzetek Michaela Meera. Fotografovala Ida Sára...
Vaše cena: 170,00 Kč

Pizzetky

Pizzetky
Pernerova 11/293
Praha 8
18600
IČO: 68409923
+420 608860023 info@pizzetky.cz www.pizzetky.cz
www.pontelavita.cz
www.inoutbody.cz
archiv: www.michaelabakotova.cz
Facebook: Pizzetky
www.pizzetky.cz