DĚKUJEME VŠEM za nákup Bezroušek

a s velkou radostí sdílíme, že dnes 13.11. rodina Pánkových s dalšími třemi rodinami vyhráli soud, který nařídil zrušení nošení roušek od 21.11. 2020 v ČR venku i uvnitř budov!! MZ určitě podá odvolání, ale všichni jsou připravení jít až  soudu EU. Je to veliká výhra a má smysl se ozvat, postavit se za sebe a své děti, je-li čin jednotlivců veden Boží Přítomností, to mění vše naruby! 

 

ROZSUDEK K PŘEČTENÍ ZDE

CELÉ ZNĚNÍ PODANÉ ŽALOBY NA MZ na předběžné opatření proti plošnému zavedení nošení roušek ve školách. Bezroušky stále nabízíme a z jejich prodeje podpoříme jednotlivé ženy v nouzi, tak jak se vesmír přes M. Meeru bude chtít projevit tou samou silou, jako hýbnul v situaci rodiny Pankových a Šárky Maškové, v prospěch celku a kolektivního vědomí lidstva.

Proč podporujeme tuto iniciativu?

 

M. Meera: "Je to dlouhý příběh...jediná věta mé sestry:

„Ale jedinec nic nezmění, nemá to cenu“,

spustila sled událostí.

Těmi ústy nemluvila jen ona, promlouvalo skrze ní mnoho dalších předků, kteří tím žili a svým dětem dále předávali.

Toto „zažrané“ přesvědčení bere všem lidem vnitřní sílu. A tak byla vyslána modlitba o rozpuštění tohoto postulátu do všech úrovní....začala jsem ještě více slyšet děti, jejich vnitřní volání. Někde už je vyslyšeli, třeba v Řecku, kde se za ně rodiče postavili v desetitisícové demonstraci proti nesmyslným opatřením ve školách. A co u nás? Ptala jsem se...a hned druhý den na mě na FB vykoukl silný motiv Ilony Pánkové a tak jsem se s ní spojila. Mezi tím jsem se opět přesvědčila, že mám-li v sobě jasno a klid, tak se stávám neviditelná bez roušky v obchodním centru, bance nebo prodejně s prádlem. Také příběhy blízkých přátel, kdy jeden z manželů je C19 pozitivní, druhý s dětmi negativní, i po karanténě, aniž by měnili své životní návyky. Informace o vysoké nakažlivosti jsou fakt už mimo. Vzpomněla jsem si, jak mi celé jarní C19 období byly posílány situace, kdy se mám ozvat a vykonat.

 

Má mnohaletá praxe znalosti těla, dechu, meditace mne dovedla do bodu poznání, že vše je dobré. A proto je dobré se ozvat. Mému tělu bude za dva měsíce 49 let, jeho imunita i vnitřní stav orgánů je v kondici 20-letého člověka. Jsem na této planetě jeho jediným vlastníkem (kromě Boha) a má za něj zodpovědnost pouze Michaela, než z něj odejde.

 

Být nástrojem pro nejvyšší dobro všech zúčastněných může mít různé podoby :-) a nyní jsem dovedena tam,

kde má být pomoženo, a proto se vytvořily BEZROUŠKY z krajek, coby symbol nesmyslnosti všech plošných opatření. Jsem promovaný umělec Mgr.A. a tato výzva je mým uměleckým vyjádřením.

Mnoho přátel si mne už na jaře dobíralo, abychom šili krajkové roušky, když vyrábíme Pizzetky ( italsky il pizzo= krajka),

ale nebyl důvod. Nyní je. Prodejem BEZROUŠEK finančně pomůžeme rodičům, kteří se obracejí na právníky a chtějí se postavit za své děti i soudně. A to má smysl. Nyní podpoříme Ilonu Pánkovou s rodinou.

 

Ilona Pánková Jsme s rodinou připraveni podat k soudu žádost o předběžné opatření. Aby soud určil jestli děti musí mít roušku, jestli je to protizákonné, o čemž jsem přesvědčena. Děti ze zákona mají právo na vzdělávání. Zato tam není nic o rouškách. Plošná opatření mimo stav nouze by neměla být platná a my bychom je neměli respektovat, pokud jsou v rozporu s naším vědomím a svědomím. Ráda bych celé své rodině a hlavně dětem chránila zdraví opravdově. Dechem, životním stylem.

Chtěla bych, aby se roušky používaly v souladu se zdravím lidí."

www.ilonapankova.cz

FB: https://www.facebook.com/Ilona.Punk

FB: https://www.facebook.com/Ilona.Punk

 

BEZROUŠKY JSOU POZITIVNÍ, dá se skrze ně opravdu dýchat:-)

A pokud dobře nedýcháme, naše tělo trpí.

To už jsme si zkusili všichni, tak s tím pojďme něco udělat, pro nás samotné a pro naše děti.

 

Pro nové přesvědčení:

„ KAŽDÝ ČIN JEDNOTLIVCE VYVĚRAJÍCÍ ZE SRDCE MÁ CENU.“

 

Odkazy, které vnitřně rezonují pravdou:

  Rouška a právo - Česká justice

www  www.dychamespolu.cz

 Co skutečně pod rouškami a štíty dýcháme 

 Prof. Mudr. Jan Žaloudník- senátor, bývalý ředitel Masarykova onkologického ústavu a

bývalý děkan Lékařské fakulty MU v Brně

 


 FINANČNÍ POMOC Z BEZRTOUŠEK PRO ŠÁRKU MAŠKOVOU Z PLZNĚ
M. Meera: “ Nyní bychom část výtěžku z prodeje Bezroušek věnovali jedné úžasné ženě, která tolik pomohla mnoha lidem za svůj život a nyní sama pomoc potřebuje. Šárka se v loňském roce, po návštěvě gynekologa dozvěděla, že má sedm nádorů na děloze, prodělala operaci, nádory v děloze nebyly naštěstí maligní, ale vzápětí po operaci se jí zastavilo srdce. Podařilo se jí resuscitovat a byla ihned převezena na neurochirurgii, kde bylo zjištěn nezhoubný nádor-mozkové pleny meninges ceribri-objemné meningeom křídla na levé straně hlavy. Zažila také klinickou smrt- viděla pod sebou celé dění, své tělo. Když se po operaci probrala, musela se znovu vše učit- mluvit, hýbat tělem, psát…to se stalo 12.11.2019. Je v invalidním důchodu, tělo ještě není zcela pohyblivé, proto nemůže vykonávat žádnou těžší činnost, natož práci. A s tím, co má od státu je velice těžké vystačit, však už to také rok zakouší. Když jsem jí telefonovala, abych jí tuto pomoc nabídla( upozorňuji, že si o ní neřekla, jen jsem vnitřně cítila, že ji skutečně potřebuje), tak se velice rozplakala…protože právě řešila, jak s penězi vyjde do dalších dní a měsíců, navíc v této náročné celostátní situaci. Také není už nejmladší, do důchodu jí zbývá jen pár let, nemá už rodiče, kteří by jí pomohly, je sama se synem a ten se opravdu stará, jak jen ve svém věku může:-) Avšak jsme tu ještě jedna velké rodina, a to jsme my ženy- přítelkyně- soucitné bytosti a z mé zkušenosti vím, jak si umíme pomáhat. Stačí i malinko, jak každá můžeme, kupte si třeba Bezroušku a za chvilku společná nastřádaná pomoc může proudit k Šárce, kterou jí osobně od nás všech předám. A budete-li cítit i přispět jinou formou, ozvěte se mi na email: 
info@pizzetky.cz

 

A pokud si nevyberete z našich Bezroušek, máme pro vás hedvábné s úpletové:-)

DÝCHÁME BEZROUŠKOU

BEZROUŠKA pro ženy a dívky

  Milé ženy, Touto koupí jste již podpořily naše dvě aktivity a stále pokračujeme v podpoře dalším ženám. Upozorňujeme, že žádná rouška vás 100% neochrání před viry a bakteriemi, chrání především jasná a klidná mysl + dobrá imunita těla. VYBRANÉ BARVY a počet ks od designu NAPIŠTE DO POZNÁMKY při odeslání objednávky. PROSÍM - pokud chcete Bezroušku pro dceru, napište nám věk a pohlaví. Můžete si také vybrat Hedvábné nebo úpletové.   BOHUŽEL SE NÁM VRACÍ BALÍČKY OBJEDNANÉ NA DOBÍRKU, PROTO NOVĚ: ZASÍLÁME BEZROUŠKY POUZE S PLATBOU PŘEDEM NA ÚČET nebo platbou kartou online!! DOPRAVA- DOPORUČENĚ NEBO BALÍČEK DO RUKY.     NYNÍ MÁME TYTO BARVY A VZORY:   Vyhrazujeme si právo na výber designu krajky, pokud nám dojde krajka ze vzorníku. Barvy zůstanou...
Vaše cena: 170,00 Kč

BEZROUŠKA pro muže a chlapce

  NYNÍ MÁME TYTO 2 BARVY A VZORY: Milé ženy, Touto koupí jste již podpořily naše dvě aktivity a stále pokračujeme v podpoře dalším ženám. Upozorňujeme, že žádná rouška vás 100% neochrání před viry a bakteriemi, chrání především jasná a klidná mysl + dobrá imunita těla. VYBRANÉ BARVY a počet ks od designu NAPIŠTE DO POZNÁMKY při odeslání objednávky. PROSÍM - pokud chcete Bezroušku pro syna, napište nám věk a pohlaví. Můžete si také vybrat Hedvábné nebo úpletové.   BOHUŽEL SE NÁM VRACÍ BALÍČKY OBJEDNANÉ NA DOBÍRKU, PROTO NOVĚ:   ZASÍLÁME BEZROUŠKY POUZE S PLATBOU PŘEDEM NA ÚČET nebo platbou kartou online!! DOPRAVA- DOPORUČENĚ NEBO BALÍČEK DO RUKY. Vyhrazujeme si právo na výber designu krajky, pokud nám dojde krajka ze vzorníku. Barvy zůstanou...
Vaše cena: 170,00 Kč

Pizzetky

Pizzetky
Pernerova 11/293
Praha 8
18600
IČO: 68409923
+420 608860023 info@pizzetky.cz www.pizzetky.cz
www.pontelavita.cz
Facebook: Pizzetky
www.pizzetky.cz