PIZZETKY K SEZNÁMENÍ I PRODEJI V DEN KŘESTU KNIHY M. ODENTA - 1.6. 2014, 17:00 - 19:00, MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1

PIZZETKY K SEZNÁMENÍ I PRODEJI V DEN KŘESTU KNIHY M. ODENTA

1.6.2014   17:00- 19:00   

OBCHŮDEK MAITREA, Týnská ulička 6, Praha 1

Přihlášení na akci zde: 

www.maitrea.cz/akce/porod-a-budoucnost-homo-sapiens-krest-knihy-a-beseda-s-michelem-odentem 

M. Odent je legendární průkopník přirozených porodů osobně představí svou novou knihu.

Součástí akce bude beseda a autogramiáda. Nově vydávaná kniha je o tom, proč vyslovovat otázky, které se týkají možné transformace Homo sapiens v souvislosti s tím, jak přicházíme na svět.

Kniha „Porod a budoucnost Homo Sapiens“ vyjde v nakladatelství MAITREA koncem května 2014 a bude k zakoupení před začátkem akce.

Tato kniha je o tom, proč vyslovovat otázky, které se týkají možné transformace Homo sapiens v souvislosti s tím, jak přicházíme na svět.

Zaprvé proto, že doba kolem porodu je nepochybně fází moderního života, která se za poslední desetiletí dramatickým způsobem změnila.

Zadruhé proto, že nové vědní disciplíny potvrzují, že toto krátké období je „zásadní“ pro utváření lidských bytostí.

Přenos získaných vlastností na následující generace navíc můžeme z vědeckého hlediska vysvětlit: je to okamžik, který je zásadní pro naše porozumění mechanismu evoluce druhu.

V době, kdy se porodnická praxe hodnotí pouze podle krátkodobých měřítek, by nás tato první kniha o evoluci Homo sapiens v souvislosti s tím, jak přicházíme na svět, měla podpořit v přemýšlení z dlouhodobého hlediska a v kontextu evoluce svého druhu.

 

Pizzetky

Pizzetky
Pernerova 11/293
Praha 8
18600
IČO: 68409923
+420 608860023 info@pizzetky.cz www.pizzetky.cz
www.pontelavita.cz
Facebook: Pizzetky
www.pizzetky.cz