Příběhy Pizzetek

Vaše příběhy s Pizzetkou - inspirace pro ostatní ženy

Diskusní téma: Vaše Pizzetka, co vám přináší? Jak otevírá nebo rozšiřuje vaši cestu k ženství?

 

Váš příběh

Vydražená Pizzetka z 3. narozenin Pizzetek

Přišlo mi, že bych jen krátce ráda sdílela radost z vydražené Pizzetky Tanečnice Měsíce….kterou prožívám…když si Pizzetku na sebe obléknu a tančím… neděje se tak často, ale bylo už několik příležitostí, kdy jsem to cítila…
Tančila jsem v ní na své dílně Spontánního tance a také jsem si ji oblékla na závěrečnou večerní milongu argentinského tanga během tango víkendu v létě…
A děly se věci :) … ona opravdu rozzařuje… a přitahuje (nejen moji) pozornost :))
Když si ji obléknu vědomě a opravdu v ní Jsem, ukotvuje mě to v Těle, cítím se jako Bohyně a skutečná Tvořitelka :)) DĚKUJU!

poděkování

Dobry den Michaelo,
nechávala jsem si vyrobit Pizzetku na míru a rešily jsme nějaké mé problémy a domluvily jsme se, že Vám za rok napíši, co je u mne nového...

Tak píši: 17. prosince se mi narodila holčička - Kačenka

zpětná vazba

Na seminář týden respektu k porodu jsem šla, protože jsem věděla že mám, ale neměla jsem v plánu se zdržet na prodejní výstavu s Pizzetkami, nicméně osud to chtěl jinak :-) ten den jsem měla v plánu už jen obyčejnou lidskou potřebu- dojít si na záchod a jít.
Vstoupila jsem do místnosti se sukénkami a cosi mě nutilo zůstat a prohlédnout si je. Nejprve jsem vybírala rozumem a dle ceny, ale pak mi padla do ruky na pohled úplně obyčejná sukénka, která mne ale čímsi přitahovala a když jsem si ji oblékla, tak mi tekly slzy, jak když potkáš dávného známého a nevíš proč pláčeš a už jsem ji nesundala- cítila jsem se doma. Musela jsem si jít vybrat peníze a na bankomatu byl nápis- "máte hlavu v jiném stavu" a já si říkala, tak to je přesný. Nevěděla jsem co se děje, jen že je to správně. Něco šlo ven, aby něco jiného mohlo přijít.
Doma jsem sukénku nosila prakticky pořád- naven, do města, pod oblečení, jen tak- prostě pořád a manžel se jen vždy koukl a konstatoval, ty máš zase tu "nabíjecí sukni". A já se v té sukni opravdu tak cítila, plná sil a že vše bude jak má a často jsem k ní nosila červenou barvu legín nebo trika, jinak to nešlo :-)

S mojí milou pizzetkou jsem jela v červenci i na výlet do Českého Ráje, kde kluci měli závody na motorkách, byl úplněk a já měla čas na sebe. V té době se mi častěji stávalo, že jsem potřebovala automaticky psát či kreslit. A jeden den mi přišel obrázek- zelený vír vycházející z kruhu a napojený na ležatou osmičku. A k tomu následující text: "Síla českého ráje tě sem přivedla. Bílá šamanka tě sem zavedla, neboť také z této kouzelné moci byla stvořena, vede tě na tvé cestě uvědomnění. Poskytuje důkaz o síle ženy a o síle lásky každého z nás.
Byla stvořena pro tvou osobu. Ty se staneš Bílou, zlatou šamankou.
Bílou svou čistou duší a zlatým světlem otevřeného srdce. Díky za naslouchání"
a pak byl v zápětí druhý obrázek hodně červený se srdíčky, ležatou osmičkou, hodně propojený a s delším textem, který už nebudu psát, ale jmenoval se "Uvědomnění si podstaty bytí", "propojení hmotného a nehmotného, nastoupení na pravou cestu života"

Po tomto zážitku jsem najednou už nepotřebovala nosit sukénku tak často, ale vzala jsem si ji na chalupu, kam jsem jela v srpnu sama se synem, vypnout a být sama se sebou. Bylo tu super a až později jsem zjistila, že to k nám akorát přišla nová duše a že jsem byla čerstvě těhotná. Myslela jsem si to, ale nechtěla jsem se na to příliš upínat- snažili jsme se déle :-)

Tak to je můj příběh s Pizzetkou, přišlo mi správné se o něj podělit a děkuji za dary, které mi přinesla do života.

Přeji hezký den a mnoho radosti při Tvoření. Kateřina

Pizzetky -příběh

Dívám se poprvé na pizzetky a říkám si jéééé ty jsou hezký.. ale na mou postavu? Míša mě pobízí: „zkus si tuhle..“ já se na ni koukám jako na blázna.. takovou? No to je nesmysl.. ale přesto zkouším… „ ty jo.. to je super.. já se v tom cítím tak hezky, žensky a i se sama sobě v tom líbím… J no tak tu beru..“ a zkouším další… :-D … odcházím nadšeně nakonec se třemi.. takhle začalo u mě pizzetková éra … nyní už jich mám 6 J a s každou se cítím jinak.. Děkuji moc za tvorbu..

Můj Pizzet příběh :-)

Ahoj Míšo,
jak jsem slíbila tak zde je můj zážitek s pizzetkou.O Pizzetkách jsem slyšela od své kamarádky Lucinky,cítila jsem,že bych chtěla podpořit svoji ženskou energii a zanedlouho jsi měla být v Brně a předvádět svoji krásnou práci v kavárničce pod Petrovem.I když nám ze začátku pršelo štěstí, pak přišel příslib světlých zítřků v podobě sluníčka,které osvětlovalo energii právě deštěm pokřtěných pizzetek.Nechala jsem si poradit a Ty jsi mi vybrala krásný -můj dnes oblíbený pizzet top- ráj indiánky a pizzetku- nebeskou šťávu.Cítila jsem jak se mi rozproudila energie v celém těle a byla jsem v tu chvíli udivena jak to funguje i když už jsem si zažila hodně prožitků a vím,že je možné i nemožné, přesto mne to překvapilo.Když jsem přišla domů tak jsem si ještě s radostí prohlížela před zrcadlem své ulovené kousky štěstí.Pak jsem se převlékla a nechala doznít příliv silné energie a stalo se to,že jsem se najednou rozkašlala a přitom mi něco cinklo o zuby,když jsem z úst vylovila co to bylo,tak jsem se nestačila divit-byl to malý černý kamínek.Odkud se vzal?Že by kousek plomby? Zkoumavě jsem si prohlížela zuby,ale vše bylo v pořádku.Cítila jsem,že ten malý kamínek šel zevnitř mého těla kde se uvolnil pravděpodobně nějaký blok.Ten den byl silný den a měla jsem něco za sebou - meditace,pizzetky a to byl výsledek. Na pizzetky jsem si musela zvykat,ale dnes můj šatník zdobí několik kousků pizzet topů i pizzetek a každá má svoji specifickou energii,která dává i určité prožitky.Pomohly mi také si něco v sobě uvědomit,býti tou ženou a nechat muže býti muži,protože i to my ženy- ruku na srdce někdy nedovolíme svým drahým polovičkám.Tak přeji ať Vám ženskost rozkvétá jako pomyslná růže a ať inspirace a přijímání své ženskosti přichází v takovém tempu tak jak každá z Vás potřebuje a Vaši milovaní to z Vás budou cítit.Přeji Všem lásku a světlo.Zdraví Jana.

Přidat nový příspěvek

Datum 03.02.2014

Vložil Sylva A.

Titulek Ženy v ráji

Odpovědět

Dobrý den,
říkala jsem si, že Vám musím napsat svůj včerejší zážitek. Šla jsem ráno ze školky, sněžilo a foukalo. Najednou mi přišlo, že je úžasně. Cítila jsem, pizzetku (la luna dordže) jak mě objímá boky. A napadlo mě, že by se měly jmenovat "Ženy v ráji". Tak se cítím když je mám na sobě.
Děkuji za ten pocit
Sylva

Datum 28.01.2014

Vložil Iva P.

Titulek Dobrý den Michaelo......

Odpovědět

Na začátku prosince jsem u Vás zakoupila čtyři pizzetky....Jen na základě fotek - po internetu. Po dodání se mi všechny líbily, jen s jednou jsem měla velký problém - Svobodná v pohybu.....Já, člověk aktivní až akční....neustále v pohybu....Vůbec se mi nelíbila....Tak jsem se zastavila a přemýšlela....všechno se jednou spojí...a já pochopila, že se nemusím pořád někam hnát, jsem svobodná i v tom, že ten pohyb je třeba neznatelný a přesto důležitý.... A teď je to moje nejoblíbenější pizzetka - favoritka :). Díky za Vaší tvorbu.....Iva P. z Třeboně

 

Datum 14.11.2013

Vložil Michaela Meera

Titulek Pizzetka otevírá a léčí...já říkám Pravda uzdravuje a mohou přijít dary. Michaela Meera

Odpovědět

Milé ženy,
se souhlasem paní Lucie uveřejňuji její proces s Pizzetkou, který je velmi inspirující . Možná se v něm najdete i vy. Vaše Michaela Meera

Dobrý večer paní Michaelo,
Jak jsem Vám včera psala email, tak po napsání věty "Asi ještě není čas, abych pizzetku nosila, to je také možné a jediné co mě teď napadá.", odeslala jsem email a začalo se mi to všechno honit v hlavě a začala jsem také plakat. On opravdu není asi ještě čas, abych pizzetku nosila, protože já do ní opravdu nedorostla, nedospěla. Jsem pořád ještě jednou nohou ta malá holčička a ne žena. Také jsem se nepřijala taková jaká jsem a "něco" si neodpustila, prostě jsem se nepřijala. I teď když Vám to píšu mi tečou slzy. Je to prostě síla. Víte já toužím být moc ženou, tou pravou ženou a jednou i dobrou Matkou, ale asi to všechno chce svůj čas a trpělivost. Ráda se dívám na Ženy, které tuto ženskost vyzařují, jsou krásné, i když jsou nenamalované, inspirují mě a moc toužím být také taková. Pouštěla jsem si Vaše video a i vy tuto jemnost vyzařujete a hlavně obrovský klid a harmonii, kterou jsem cítila už při telefonickém hovoru. S Vaší kolegyní se krásně doplňujete. Ona je více ohnivá, energická a vy zase jemná, uhlazující, alespoň tak jsem to vnímala, ale obě jste krásné ženy a proto ani není náhoda, že jsem se dostala k Vám a k Vašim pizzetkám.

Michaela Meera: A touto vyslovenou pravdou se pro paní Lucii mohli stát zázraky přijetí...a velký skok k jejímu ženství a dospělosti....které k ní pak přišly.
Pro mne to byl důkaz, že tato tvorba má smysl a opravdu pomáhá otevírat témata, která máme v sobě zamčená. Jsem velmi vděčna za každou vaši Pravdu.

Datum 14.06.2013

Vložil Irena

Titulek pizzetka v Havířově :-)

Odpovědět

Milá Míšo, děkuji za to, že jsem se letos o velikonocích s tebou setkala na Morávce s Marcelkou z hor. Pizzetky se mi hned zalíbily a jak jinak než jednu jsem si odvezla. Je to moje kámoška, když si jí dám na sebe, celou květovanou, barevnou, kde je v ní vše, je to i můj pocit, že jsem vše. Pocit ženskosti je velmi jemný a něžný. Těším se na další setkání. V létě budu v Praze a navštívím obchůdek...Ajrín

Datum 27.03.2013

Vložil Zdena

Titulek důmyslný kousek oděvu

Odpovědět

Děkuji za tyto sukýnky. Hledala jsem kousek oděvu, na to když v zimě nosím kratší bundu, aby mi nebylo zima na ledviny a stehna a aby to vypadalo pěkně. Když jsem si přinesla první pizzetky od Michaely Meery velmi se mi zalíbila, zjistila jsem že je v ní i krásné teplo. Zjistila jsem, že vypadají neokoukaně úžasně. Cítím se v ní žensky i když mám pod ní kalhoty. /žasně podtrhují ženství :-) děkuji

Datum 22.03.2013

Vložil MM

Titulek Křehkost - Něha - Krása - Bolest

Odpovědět

Ráda nosím pizzetku Něha, něžně obkresluje moje boky a já se v ní cítím žensky křehká. Když jsem v ní poprvé přijela k rodičům, přešlo to ještě bez komentáře, ale bylo cítit, že se něco děje. Při našem dalším setkání už to mamka nevydržela a ozvala se. Začalo to: "No to ti snad ani nebudu říkat, jak jsme dřív říkaly ženám, které chodily takhle neupravené a nosily šaty na kalhoty!" Nakonec jsem se dozvěděla, že to jsou cuchty!;o) Pobavilo mě to a zeptala se mamky, jestli jí můžu říct, co je "zakódované" v tom kousku krajky, který mám na svých bocích a podbřišku. Ano, chtěla to vědět a já jí to řekla. Další den, kdy jsem se všichni chystali na návštěvu, přišla a řekla: "No snad si zase nebudeš brát tohle!" To už mě lehce vytočilo, takže jsem odsekla, že budu nosit, co budu chtít. Na to mamka opáčila, že dvacet let vedla obchod s šaty pro ženy a přece pozná, co mi sluší. Tak jsem jí ale připomněla, že tohle není jen tak ledajaký kus krajky a že už jsem jí přece říkala, co je "za ním". Mamka vytřeštila oči a ptala se: "A co je za ním?" A já najednou pochopila, že mě den předtím vůbec neslyšela a ani slyšet nemohla, protože jemnost, křehkost, něžnost a zranitelnost ženství je pro ni taková bolest, možná až ohrožení, že mě ani slyšet nemohla.
Miluju svoji mamku a mám ji ve velké úctě, ale já jdu svou vlastní cestou a už jsem připravená přijmout a podpořit v sobě své vlastní ženství. A teď už i vím, že to někoho kolem mě může i bolet! Děkuji mami za tohle uvědomění!
A děkuji sobě, že si dovoluji být sebou, být jemná, něžná, křehká a krásná žena.
Něhu občas střídám s Dynamickým květem a myslím, že už brzo přijde i Červená královna!;o))))
Přeji spoustu něhy a jemnosti sama k sobě nám všem!
Mariana Marie

Datum 01.03.2013

Vložil Darja

Titulek Pizzetka se mnou - Míšo děkuji!

Odpovědět

Míšo, ty pizzetky, ach ty jsou úžasné! Jdu si městem v Dynamickém květu a uvědomuji si jak jsem takhle krátkou sukýnku neměla už roky... Ale v pizzetce, to je tak....tak...ani nemám slovo. Cítím se krásně, žensky, uvolněně, hravě, nevinně, škádlivě.... Teď vůbec nechci nosit nic jiného :)

 

 

Pizzetky

Pizzetky
Pernerova 11/293
Praha 8
18600
IČO: 68409923
+420 608860023 info@pizzetky.cz www.pizzetky.cz
www.pontelavita.cz
www.inoutbody.cz
archiv: www.michaelabakotova.cz
Facebook: Pizzetky
www.pizzetky.cz