Pizzetky na Bali

 

Milé ženy,

Pizzetky občas zavítají i na Bali.

Můžete sledovat na Facebooku.

 

Svědectví s Pizzetkou od žen, které Bali znají:-)

 

DARJA - www.lektorum.cz: “Když jsem na Bali přijela poprvé v roce 2013, překvapila mě síla některých energií, které ve mně ťukaly na témata
- Bohyně ve mně, svobody, člověk a Spiritualita v Životě, tělo a prožívání a péče o něj…zapírání Skutečností, vědomí i porušování vlastních hranic, naslouchání intuici a jak sama sobě důvěřuji, nebo jestli zodpovědnost
předávám VEN…. Dodnes objevuji nová a nová témata, která se vyplavila a já díky Bali a mé předchozí cestě s nimi mohla přijít do kontaktu a proměňovat je.

A teď proč Pizzetky? Pizzetky pro mě nejsou jen praktický kus oblečku, který mimo jiné je právě na Bali velmi praktický a příjemný:), ale přesahuje daleko tento praktický rozměr do rozměru spirituálního a léčivého. Vědomí svých boků a ženských orgánů, ženství, silná vibrace tématů, které zrovna každá Pizzetka přinášela, podpora a to, jak se každým dnem proměňovalo i mé vnímání Pizzetky. Naposledy jsem si uvědomila, jak silná podpora od Pizzetek proudí a jak ta podpora zůstává, i když ji na sobě právě nemám.

Pizzetky jsou pro mě průvodkyněmi. Provází každou situací, ať už lehkou úsměvnou nebo náročnější, kde je potřeba si např. stanovit své hranice, jasnost do situace, rozhodnout se, naučit se jemnosti a péči k sobě,…vše však láskyplně, povzbudivě a žensky. Přivážím tento poklad, protože mě opravdu baví, jak “pracuje”. Přivážím jej na ostrov, který je hluboce v mém srdci, ve spojení s energií sopek i s energií delfínů. Pizzetky pro každou ženu přináší osobní poselství. Já své poselství nacházím každý den… A Vy?” (Foto – s kamarádkou Moni Joni na Bali)

 

 

 

DANA-SOFIE Šlancarová: "Miluju svou bílou svatební pizzetku, protože ji vnímám jako nádherný symbol ženství. A na Bali jsem ji nosila o to raději, protože tento ostrov je rájem na zemi, kde se ženství daří – naše těla hladí příjemné klima –stejně jako nás hladí a zdobí krajky pizzetek."


Dana-Sofie Šlancarová (zakladatelka projektu Cyklická žena: www.cyklickazena.cz) s Rogerem Hamiltonem, autorem Dynamiky bohatství (www.profildynamikybohatstvi.cz), resort XL Vision Villas, Medahan, jih Bali (www.xlvisionvillas.com)
 

Pizzetky

Pizzetky
Pernerova 11/293
Praha 8
18600
IČO: 68409923
+420 608860023 info@pizzetky.cz www.pizzetky.cz
www.pontelavita.cz
Facebook: Pizzetky
www.pizzetky.cz