TRENDY

Zde najdete aktuální trendy, s kterými souzníme

a také naše banery s novými modely.

Barva Pizzetek VIVA MAGENTA je barvou roku 2023!

 

Velmi nás těší, že právě tato barva je barvou roku 2023. Kdy od vzniku Pizzetek přišla jako její vlajková loď. Máme ji všude...v logu, na visačkách, plakátech a mnoha modelech. Jsme velice potěšeni, že je barvou tohoto roku, kdy její potenciál ochutná více bytostí. Letos vstupujeme do 11 roku naší existence. Číslo 11 je nositelem velkých duchovních a léčitelských schopností. I autorka Pizzetek M. Meera má osudové číslo 11. Modely, které tento rok vzniknou budou nejen dvojitě navibrované potenciálem č. 11, ale i potenciálem roku 2023, který přeje umění  a vnitřnímu životu. A co tato barva přináší:

 

Viva Magenta vibruje energií. Její kořeny můžeme nalézt v přírodě – a to v karmínu. Je jednou z nejvzácnějších barviv. Pochází z červené rodiny a vyjadřuje novou sílu. A zároveň jednou z nejsilnějších a nejjasnějších, jaké svět zná. Viva Magenta, která má kořeny v prapůvodu světa, nás znovu spojuje s původní hmotou. Přivolávajíc síly přírody, oživuje našeho ducha a pomáhá nám posilovat naši vnitřní sílu.” Je silná a posilující. Živá červená, která překypuje čistou radostí, podporuje experimentování a sebevyjádření bez zábran. Elektrizující odstín, který se projevuje jako výrazné svolání. Viva Magenta vítá každého a všechny se stejnou vervou do života a rebelantským duchem. Je to barva plná vtipu, radostných oslav a dodává energii v těžkých časech. Začíná psát nový příběh. (foto: Autorka Pizzetek M. Meera) V r. 2023 v této barvě vzniknou nové řady posilujících a léčivých modelů.

 

 

A jaké aktuální modely v této barvě a jajích odstínech zde na tomto webu najdete: 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

      

 

 

 

 

 

 

RAFINOVANÝ NÁDECH PLNÝ BAREV PRO JARO A LÉTO 2022

 

Přinášíme report toho, co nás tento rok pohladí na těle milé ženy a máme se na co těšit!!! Připravili jsme pro vás výběr nejnovějších trendů, a co z toho u nás již najdete anebo na co se můžete těšit.

 

V českých výlohách mainstreamových obchodů se asi zatím spí...ale jaro je už tady a s ním i chuť do nových začátků a pořádného nového nádechu. A že to mnohá vystresovaná těla opravdu potřebují, o tom si nemusíme povídat.

 

Po třech letech neforemnosti, škrcení pasů a šedi- uf...nás konečně pohladí jasné barvy, pohodlné snížené pasy, čirá hravost a rafinovaná ženskost. A Pizzetky to obzvláště těší, protože to s námi obrovsky souzní.

 

Oblečení není jen nutnost na zakrytí těla, ale může to být i léčivá terapie pro naše emoce, obrovské pohlazení a vzpruha ke změně. Je-li takto vědomě s oděvy zacházeno, pak je to živé umění a naší tvorbu už léta tímto způsobem ro vás tvoříme. Každého modelu se dotkne majitelka Pizzetek osobně, to má hodnotu. Který velkovýrobce nebo překupník toto může říci...

 

A právě letošní rok nabídneme hodně ženské rafinovanosti, ještě více barev i jednoduchou čistotu. Některé modely máme už hotové a postupně budou vloženy na náš e-shop.


Pizzetky

Pizzetky
Pernerova 11/293
Praha 8
18600
IČO: 68409923
+420 608860023 info@pizzetky.cz www.pizzetky.cz
www.pontelavita.cz
Facebook: Pizzetky
www.pizzetky.cz