Výzva učit prožitkem

Inspirátorka výzvy a spoluzakladatelka: Mgr. A. Michaela Meera

"Celistvá prožitková výuka pro budoucí generace

Učení toho, co je podstatné."

Celistvé výukové programy a edukační pomůcky pro učitele a lektory, jak učit prožitkem. Zavádění nových systémů, učebních postupů do škol. Postupné prolínání nového do tradičních školních metod. Nebojovat, Srdcem vyzařovat a konat pro plnohodnotný život nás všech a budoucí generace.

Záměrem je také příprava vědeckého výzkumu, vytvoření nových edukačních akreditovaných programů a pomůcek pro plnohodnotné a smysluplné vzdělávání dětí, dospívajících, lektorů a učitelů. Je tu hodně bytostí, kteří mohou pomoci utvářet novou podobu výuky ve školách. Když je něco v nás zapsáno zdravě bez předsudků...předává se i učení jinak, než tomu je dosud. Je to běh na delší vytrvalostní trať. Zasít kvalitní semínka, aby sama mohla vyrůst.

Připojit se může každý, kdo má nápad nebo už pracuje s novými učebními prožitkovými nástroji.

Vítáme spolutvořivost se všemi, kteří přemýšlí podobně a mají chuť se propojit a pracovat na společném díle.

Projekt Pizzetky představuje veřejnosti:

PIZZETGYNKA I., II. a GRAVIDKA

Ženské víceúrovňové osvětově transformační prožitkové pomůcky

Jak se může jednoduše Krása Umění spojit s obrazy, které jsou v našem těle uvnitř a vynést je pro oko ven…je další krok, který přes Pizzetky přišel na začátku roku 2013. Tři roky v ústranní zkoumáme a pracujeme na vytváření osvětových transformačně prožitkových pomůcek pro vzdělávání dopívajících i dospělých.
V tomto roce postupně odhalujeme tyto pomůcky veřejnosti. Primárně jsou určeny lektorům a zdravotníkům zabývajícími se tématy: učení biologie, lidské tělo, sexualita, menstruace, neplodnost, početí, těhotenství, porod.
PizzetGYNKA i GRAVIDKA jsou pomůcky, které pomáhají, abychom lépe pochopili a přijali své tělo. Víceúrovňovost těchto nástrojů si tak každý může jednoduše vyzkoušet na svém těle…spontánně přichází prožitek zevnitř a zapisuje se do celého našeho systému...beze slov.

Pizzetky - nová etapa vývoje

Edukační pomůcky pro lektory, zdravotníky, učitele a veřejnost

 

Autorka edukačních Pizzetek: Mgr. a. Michaela Meera

Pizzetgynka a Gravidka jsou určeny pro výuku dospívajících, pro školní výuku prožitkem, pro lektory pracující s ženskými tématy, pro zdravotnická zařízení, porodnice, porodní asistentky a duly, pro gynekologické ordinace. Pro každou bystost s chutí učit se nově.

Výroba:

Tyto pomůcky zatím vyrábíme a dotujeme z vlastních zdrojů.

Víme, jak jsou drahé plastové 3D pomůcky lidského těla a náš záměr je snížit cenu tak,

aby byli tyto edukační pomůcky dostupné pro každého. Jsme také v procesu hledání sponzora, který by nám pomohl stále výrobní ceny snižovat. Pokud cítíte, že nám chcete v tomto pomoci...děkujeme za ozvání se nám.

Budoucnost:

Další pomůcky jsou už ve výrobě...Připravujeme se s odpborníky edukační programy proměňující školní systémy...
V září zahajujeme výzkum a akreditaci...
Spoluzaložení celistvé společnosti združující ty, kteří mají v plánu duše měnit výuku na školách...

Výzva k vám:

Pro náš připravovaný výzkum oslovujeme školy a instituce, kde můžeme edukační pomůcky ukázat a promluvit o jejich přednostech. Vítáme vaše nabídky k návštěvě u vás, jste-li lektor, učitel, ředitel/ka školy, zdravotník nebo kdokoli se zájmem šířit jasnost a jednoduchost učení prožitkem.

Pište nám na: info@pizzetky.cz

 

 

Pizzetky

Pizzetky
Pernerova 11/293
Praha 8
18600
IČO: 68409923
+420 608860023 info@pizzetky.cz www.pizzetky.cz
www.pontelavita.cz
Facebook: Pizzetky
www.pizzetky.cz