Archiv akcí

 

 

 

        

 

 

DĚKUJEME VŠEM za nákup Bezroušek

a s velkou radostí sdílíme, že dnes 13.11. rodina Pánkových s dalšími třemi rodinami vyhráli soud, který nařídil zrušení nošení roušek od 21.11. 2020 v ČR venku i uvnitř budov!! MZ určitě podá odvolání, ale všichni jsou připravení jít až  soudu EU. Je to veliká výhra a má smysl se ozvat, postavit se za sebe a své děti, je-li čin jednotlivců veden Boží Přítomností, to mění vše naruby! 

 

ROZSUDEK K PŘEČTENÍ ZDE

CELÉ ZNĚNÍ PODANÉ ŽALOBY NA MZ na předběžné opatření proti plošnému zavedení nošení roušek ve školách. Bezroušky stále nabízíme a z jejich prodeje podpoříme jednotlivé ženy v nouzi, tak jak se vesmír přes M. Meeru bude chtít projevit tou samou silou, jako hýbnul v situaci rodiny Pankových a Šárky Maškové, v prospěch celku a kolektivního vědomí lidstva.

Proč podporujeme tuto iniciativu?

 

M. Meera: "Je to dlouhý příběh...jediná věta mé sestry:

„Ale jedinec nic nezmění, nemá to cenu“,

spustila sled událostí.

Těmi ústy nemluvila jen ona, promlouvalo skrze ní mnoho dalších předků, kteří tím žili a svým dětem dále předávali.

Toto „zažrané“ přesvědčení bere všem lidem vnitřní sílu. A tak byla vyslána modlitba o rozpuštění tohoto postulátu do všech úrovní....začala jsem ještě více slyšet děti, jejich vnitřní volání. Někde už je vyslyšeli, třeba v Řecku, kde se za ně rodiče postavili v desetitisícové demonstraci proti nesmyslným opatřením ve školách. A co u nás? Ptala jsem se...a hned druhý den na mě na FB vykoukl silný motiv Ilony Pánkové a tak jsem se s ní spojila. Mezi tím jsem se opět přesvědčila, že mám-li v sobě jasno a klid, tak se stávám neviditelná bez roušky v obchodním centru, bance nebo prodejně s prádlem. Také příběhy blízkých přátel, kdy jeden z manželů je C19 pozitivní, druhý s dětmi negativní, i po karanténě, aniž by měnili své životní návyky. Informace o vysoké nakažlivosti jsou fakt už mimo.Vzpomněla jsem si, jak mi celé jarní C19 období byly posílány situace, kdy se mám ozvat a vykonat.

 

Má mnohaletá praxe znalosti těla, dechu, meditace mne dovedla do bodu poznání, že vše je dobré. A proto je dobré se ozvat. Mému tělu bude za dva měsíce 49 let, jeho imunita i vnitřní stav orgánů je v kondici 20-letého člověka. Jsem na této planetě jeho jediným vlastníkem (kromě Boha) a má za něj zodpovědnost pouze Michaela, než z něj odejde.

 

Být nástrojem pro nejvyšší dobro všech zúčastněných může mít různé podoby :-) a nyní jsem dovedena tam,

kde má být pomoženo, a proto se vytvořily BEZROUŠKY z krajek, coby symbol nesmyslnosti všech plošných opatření. Jsem promovaný umělec Mgr.A. a tato výzva je mým uměleckým vyjádřením.

Mnoho přátel si mne už na jaře dobíralo, abychom šili krajkové roušky, když vyrábíme Pizzetky ( italsky il pizzo= krajka),

ale nebyl důvod. Nyní je. Prodejem BEZROUŠEK finančně pomůžeme rodičům, kteří se obracejí na právníky a chtějí se postavit za své děti i soudně. A to má smysl. Nyní podpoříme Ilonu Pánkovou s rodinou.

 

Ilona Pánková Jsme s rodinou připraveni podat k soudu žádost o předběžné opatření. Aby soud určil jestli děti musí mít roušku, jestli je to protizákonné, o čemž jsem přesvědčena. Děti ze zákona mají právo na vzdělávání. Zato tam není nic o rouškách. Plošná opatření mimo stav nouze by neměla být platná a my bychom je neměli respektovat, pokud jsou v rozporu s naším vědomím a svědomím. Ráda bych celé své rodině a hlavně dětem chránila zdraví opravdově. Dechem, životním stylem.

Chtěla bych, aby se roušky používaly v souladu se zdravím lidí."

www.ilonapankova.cz

FB: https://www.facebook.com/Ilona.Punk

 

 

BEZROUŠKY JSOU POZITIVNÍ, dá se skrze ně opravdu dýchat:-)

A pokud dobře nedýcháme, naše tělo trpí.

To už jsme si zkusili všichni, tak s tím pojďme něco udělat, pro nás samotné a pro naše děti.

 

Pro nové přesvědčení:

„ KAŽDÝ ČIN JEDNOTLIVCE VYVĚRAJÍCÍ ZE SRDCE MÁ CENU.“

 

Odkazy, které vnitřně rezonují pravdou:

Rouška a právo - Česká justice

www.dychamespolu.cz

Co skutečně pod rouškami a štíty dýcháme

Prof. Mudr. Jan Žaloudník- senátor, bývalý ředitel Masarykova onkologického ústavu a

bývalý děkan Lékařské fakulty MU v Brně

 


 FINANČNÍ POMOC Z BEZRTOUŠEK PRO ŠÁRKU MAŠKOVOU Z PLZNĚ
M. Meera: “ Nyní bychom část výtěžku z prodeje Bezroušek věnovali jedné úžasné ženě, která tolik pomohla mnoha lidem za svůj život a nyní sama pomoc potřebuje. Šárka se v loňském roce, po návštěvě gynekologa dozvěděla, že má sedm nádorů na děloze, prodělala operaci, nádory v děloze nebyly naštěstí maligní, ale vzápětí po operaci se jí zastavilo srdce. Podařilo se jí resuscitovat a byla ihned převezena na neurochirurgii, kde bylo zjištěn nezhoubný nádor-mozkové pleny meninges ceribri-objemné meningeom křídla na levé straně hlavy. Zažila také klinickou smrt- viděla pod sebou celé dění, své tělo. Když se po operaci probrala, musela se znovu vše učit- mluvit, hýbat tělem, psát…to se stalo 12.11.2019. Je v invalidním důchodu, tělo ještě není zcela pohyblivé, proto nemůže vykonávat žádnou těžší činnost, natož práci. A s tím, co má od státu je velice těžké vystačit, však už to také rok zakouší. Když jsem jí telefonovala, abych jí tuto pomoc nabídla( upozorňuji, že si o ní neřekla, jen jsem vnitřně cítila, že ji skutečně potřebuje), tak se velice rozplakala…protože právě řešila, jak s penězi vyjde do dalších dní a měsíců, navíc v této náročné celostátní situaci. Také není už nejmladší, do důchodu jí zbývá jen pár let, nemá už rodiče, kteří by jí pomohly, je sama se synem a ten se opravdu stará, jak jen ve svém věku může:-) Avšak jsme tu ještě jedna velké rodina, a to jsme my ženy- přítelkyně- soucitné bytosti a z mé zkušenosti vím, jak si umíme pomáhat. Stačí i malinko, jak každá můžeme, kupte si třeba Bezroušku a za chvilku společná nastřádaná pomoc může proudit k Šárce, kterou jí osobně od nás všech předám. A budete-li cítit i přispět jinou formou, ozvěte se mi na email: 
info@pizzetky.cz

 

A pokud si nevyberete z našich Bezroušek, máme pro vás hedvábné s úpletové:-)

 

 

KOLEKCE MAGIC OCEAN - divadelní slavnost ve studiu LOONA

 

 

 

 

 

     

 

 

 

 

 

 

   

 

 

  

 

     

      


  

 

 

 

 

 

 

 

Limitovaná kolekce PUNK IS PADE SAT ČIT ANANDA

 

Mantra tisk PUNK IS PADE SAT ČIT ANANDA

je inspirován 50 narozeninami Michaely Meery.


PUNK IS PADE SAT ČIT ANANDA- slovní hříčka,

kdy se symbolicky dostává koncovka SAT do druhé půlky života člověka.

SAT- bytí, ČIT- vědomí, ANANDA- blaženost. Realizovat tato tři slova

SAT ČIT ANANDA je velký punk:-).

Žena od 49 le dále může být už totálně svobodná bytost,

pokud tomu jde naproti, pak SAT v 50, 60, 70, 80, 90 letech tuto vůni šíří,

inspiruje. Žena v 50 nemusí nikomu nic dokazovat, ani sobě.

 

Takže PUNK is PADE SAT ČIT ANANDA nechť nás ženy po padesátce provází,

protože až nám bude S-TO, tak už Jsme jen TO.

 

A tyto modely jsou samozřejmě i pro mladší ženy, které chtějí ochutnat svobodu:-)

 

 

 

     

 

 

Pomyslným zvednutí  sukně pobízíme ženy, aby se podívaly hlouběji do své pánve

a ve spolutvorbě Michaely Meery a Renaty Sahani vznikla edukační,

krásná i praktická "Pizzetka Pánevní Dno",

která ženám umožní se v pánevním dnu správně orientovat.

 

Michaela Meera vás zve v roce 2016 na skupinové provázení žen pod názvem:   
Koncentrovaná Očista Karmy pro ženy  

9 měsíční setkávání vedoucí k porodu Svobody a Sjednocení, pro Šťastné Sebe - prožívání a Spolutvoření žen a mužů

Michaela Meera:  Ve službě se otevírá nová cesta skupinovým provázením pro ženy. Z Proudu vzniklo IN & OUT BODY i PIZZETKY, nově i Koncentrovaná Očista Karmy pro ženy. Pizzetky ženám vrací sebehodnotu, důstojnost a pozornost k tělu i vnitřnímu Já. IN & OUT BODY to stejné v pohybu, tanci a meditaci...Půjdeme spolu k sobě samé. Podetnout celý kořen programů je možné jen ve spojení se sebou. Když jste vědomým pozorovatelem, je to jedna z nejrychlejších cest, jak se z čehokoli (programů mysli) dostat. Pak cítíme lehkost v těle i v životě.

V plánu „mé“ duše pro tento rok je po delší době cesta skupinovým provázením pro ženy. Uvnitř mé bytosti je připravena jedinečná Jedno-duchá metoda a cesta, k odhalování iluzí na úrovni těla, mysli, emocí...skrytých, jemných i videlných ne-pravd, které brání žít opravdovému štěstí. Setkání na sebe tématicky navazují a je na vás, zda budete chtít projít všemi úrovněmi, nebo si vyberete jen některé. Sama Přítomnost je ten nejvyšší vhled, dějí se zázraky, tak bude tvořeno i zde....nově více koncentrovaně, s mými osobními zkušenostmi v tématech, které jsou uvedeny níže.

Křest ženských edukačních pomůcek Pizzetky

proběhl 18.června na festivalu Áčkofest

PIZZETGYNKA I., PIZZETGYNKA II. a GRAVIDKA

Osvětové transformačně prožitkové pomůcky - autorka Mgr. A. Michaela Meera

Jak se může jednoduše Krása Umění spojit s obrazy, které jsou v našem těle uvnitř a vynést je pro oko ven…je další krok, který přes Pizzetky přišel na začátku roku 2013 ve tvoření Pizzetek na míru. Poté jsme v ústranní zkoumali, co tyto pomůcky přinášejí pro vzdělávání dopívajících i dospělých. V tomto roce postupně odhalujeme tyto pomůcky veřejnosti a připravuje se osvětový vědecký výzkum. Primárně jsou tyto pomůcky určeny lektorům a zdravotníkům zabývajícími se tématy: učení biologie, lidské tělo, sexualita, menstruace, neplodnost, početí, těhotenství, porod. PIZZETGYNKA i GRAVIDKA jsou pomůcky, které pomáhají, abychom lépe pochopili a přijali své tělo. Víceúrovňovost těchto nástrojů si tak každý může jednoduše vyzkoušet na svém těle…spontánně přichází prožitek zevnitř a zapisuje se do celého našeho systému...beze slov.

 

 

 

27.5.2016 

Festival Být ženou

Šumperk

 

 

 

 

 

 

23.1. 2016  Den otevřených dveří Základní školy KAIROS, škola, která inspiruje Pizzetky- Tvořivá dílna Umění pro ženy a dívky

 

PIZZETKÁRIE LOVOSICE - 3.9.2015

Zahrada Mateřského centra MOZAIKA, Přívozní 1036/9, Lovosice

 

VELKÁ LETNÍ SOUTĚŽ PIZZETEK

O NEJ - živější, NEJ - ženštější a NEJ - originální foto s Pizzetkou

Milé ženy a muži,

děkujeme za vaši účast v naší soutěži, poslední hodina před ukončením soutěže byla napjatá. Vlastně i pár sekund před ukončením.
Kdy mezi sebou přátelé dvou fotografií lajkovali, aby právě ten jejich favorit zvítězil.


Velice těsně!!! s náskokem jednoho bodu zvítězilo rodinné foto...od Zuzany Š. s počtem 67 LAJKŮ - GRATULUJEME.
Na vítězku čeká krásný dárek Pizzetka na míru s astrologickým diagramem v hodnotě 5 000,-kč.

Za nimi v závěsu se umístilo první zaslané foto od odvážných mužů Pavla a Jaroslava s počtem hlasů 66.
Za odvážnost, podporu a také první zaslané foto těmto mužům nadělíme speciální dárek:-)

A zde další pořadí: Dagmar H.-36 hlasů, Aniko-28 hlasů, Julie Y.-16 hlasů, Petra B.-15 hlasů, Markéta Č.-13 hlasů, Martina K.-10 hlasů,

Martina V.- 7 hlasů, Štěpánka Č.-5 hlasů, Zuzana P.-2 hlasy, Monika J.K-1 hlas
 

Vítězné foto od Aleny Š.

 

15.5.- Premiéra dokumentu Být(sama sebou) - Festival Alchymické Litoměřice 
18.5. - Pražská premiéra dokumentu Být(sama sebou) - Festival O těhotenství, porodu a rodičovství

  

Světový Den Těhotenství

7.5. BRNO...a Pizzetky se též na této akci podílí

 

Křest kolekce s potisky M. Meery "Mám se ráda"

14.4.2015    Obchůdek MAITREA, Týnská ulička 6,Praha 1

 

 "Rozdej si TO (se sebou) tancem" 

13.4.2015  Taneční happening křtu Pizzetky DJ-KA    Studio Loona

"Pizzetkárie poprvé v severních Čechách"

27.3.2015   Rodinné centrum MOZAIKA, Přívozní 9/1036, Lovosice

 

2. narozeniny Pizzetek + vánoční večírek Studia Loona

19.12.2014

Od 12.12.2013 do 12.12.2014 :

Vznikly 3 nové řady modelů: Pizzetky WAVE, PIN-UP, Pizzettičky pro dcery a PizzetTOPy.

Bylo vytvořeno přes 500 vzorů modelů v mnoha velikostech...

Otevřeli se další dvě prodejní místa. Obchod MAJKA v Brně a studio LOONA v Praze 8.

Řada žen i dospívajích dcer prošly přechodovými rituály Menarché, které přes Pizzetky přišly.

Spojily jsme se s mnoha projekty bytostí, které také zajímá téma ženské cykličnosti a ženskosti jako takové.

" Andělsko - ohnivá nadílka v MAITREA"

Extra kolekce " Anděl s ohněm v těle "

9.12. 2014 16:00 - 19:00

 

PIZZETKY U MAJKY...slavnostní open párty...9.11.2014...zahájení v 15:00

Zahájení prodeje Pizzetek v kamenné prodejně Majka v Brně. 

  CENTRUM MAJKA, Hybešova 14, Brno, 1.patro

PIZZETKÁRIE S OSLAVOU...nedělní setkání

 24.8.2014    

  Zahrada kavárny DVOREK, BrnoPředstavena NOVINKA - PizzetTOP

Přátelská Pizzetkárie v Soběšicích a úplňkový oheň

12.7.2014 - pozvání od Lenky Marie Hornákové a Jakuba Patky.

 

CYKLUS DUHOVÉ RŮŽE..." SLUNOVRATOVÝ "

Přechodový rituál Menarché pro ženy

"Sluneční požehnání" a " Požehnání plodnosti"

 21.6.-25.5.2014, srub v Soběšicích u Brna 

"Stát se opravdu sama sebou také znamená znovu - spojit Srdce s dělohou,

která je Zdrojem Lásky."


"Slunovratový" jednodenní rituál:

Naše žensko-sladěné průvodcovství vám nabídne léčivý obraz ženské spolu-tvořivosti...
Vaše šaktické zasvěcení proběhne v přírodě...v den, kdy se odpradávna slavila plodnost a přirozenost.
Podíváme se na téma přijetí menstuace a ženskosti i formou konstelací a spojíme se více s rodovou linií...
Prostor nabízí nerušenou intimitu a velkou terasu pro celodenní rituál.
Podle otevřenosti skupiny může proběhnout "Sluneční požehnání" a " Požehnání plodnosti"
Tanec, oslavná hostina, slunovratový oheň...

Michaela Meera o:

" Požehnání plodnosti"

Ze Zdroje, z kterého tak jasně přišly Pizzetky, přišla tato zpráva: "Požehnání plodnosti"

Je To sám Proud hojnosti - plodnosti, který se chce v nás, lidském těle NOVĚ aktivovat.

Život = Plodnost.

Pro někoho je to cesta v naplnění mateřství - otcovství, pro někoho plodné myšlenky, tvorba, pro někoho svoboda bytí.

Ale kdo opravdu zná svůj plán, podle toho žije a neztrácí energii tím, co není?

Každý je plodný, jen závoj nevědomosti zahaluje tu oblast života, v které má nejvyšší potenciál se zrodit.

Tímto požehnáním se můžeme rozpomenout a nechat tvořit tvořitele, který ví...

Prostě, tak jak přišly Pizzetky, tak i toto následuji a věřte, je to pro mne tak nové, že jsem v prní chvíli odmítla přijmout tento dar. Nejsem ničím vyjímečná, jen se stále ptám Kdo jsem Já a touto službou může v nás být postupně deaktivována struktura utrpení v jakékoli formě. V den letního slunovratu bude zažehnuto toto požehnání, které JE požehnáním pro naše těla, buňky, nervový systém...pro RAdost z plodného Živo-těla.

Součástí rituálu je pro každou z vás vytvořená Pizzetka, přes kterou se propojíte s obsahem i obrazem své dělohy a pánve...
Dostanete speciálně vyrobený olej pro vaše posvátné lůno...
A navíc obdržíte Magnet Cyklická žena, pro vaši orientaci Menarché...

 

PIZZETKÁRIE SPECIÁL - "Jahodovo - šťavnaté - soaré "

MAITREA - 11.6.2014, Týnská ulička 6, Praha 1

RESPEKT K PORODU..."JSEM TĚHOTNÁ - JSEM SEXY"

 24.5.2014   Dům U Beránka, Krajinská 35, Č. Budějovice 

PIZZETKÁRIE...aneb Pizzetky vítejte v Olomouci :-)

 29.3.2014, kavárna VESNA, Vídeňská 20, Olomouc

KŘEST TĚHOTENSKÝCH PIZZETEK

  20.3. 2014 

MAITREA

„ Jsem těhotná – Jsem sexy“

Svědectví o setkání, které vnáší do těhotenství KRÁSU a DŮSTOJNOST,

setkání žen, které mají VLIV na dění v našem státě.

Ve změně paradigmatu světa, vnímání podstaty lidské bytosti ČLOVĚKA .

Aktivně jsou účastny na této proměně. ( Kalyani)

  
   

Ženy, které přišly Pizzetkám požehnat.


Kalyani
Svým způsobem prožívání Života, moudrostí a spojením se sebou přináší pravdivý živý obraz dnešní ženy-bytosti- celistvě. Žena-šamanka-vizionářka,autorka a průvodkyně ženských kruhů Světlo ženy, školy Tanec Mystické růže.
Průvodkyně dobro-družnými meditacemi "Kdo jsem já?"v linii Ramana Maharišiho. Prenatální komunikace s přicházejícími dušemi.

Ivana Antalová
Spoluautorka knihy Bonding – porodní radost, která se zabývá podporou rané vazby mezi matkou a jejím dítětem.
Ivanino jméno je také pevně spojeno s rodičovskou organizací BabyKlokánci, která se zformovala jako přirozené vyústění internetové diskuse rodičů předčasně narozených dětí.

Katarína Zatovičová
Zakladatelka A-centra - vědomá a aktivní příprava na mateřství a rodičovství

Eva Kopasová
Zakladatelka Akademie léčivého doteku - Motýlí masáže pro předčasně narozené děti.

Lucie Suchá Groverová
Autorka knihy ABY POROD NEBOLEL a ABY ŽŽIVOT NEBOLEL (vyjde v dubnu 2014), nezávislá publicistka, lektorka workshopů vědomého porodu.

Petra Sovová
Spoluzakladatelka a nynější předsedkyně H.A.M. O českém porodnictví ví (téměř) vše.
Též tisková mluvčí, hlavní lobbistka HAM a umělecká ředitelka festivalu STRP.

Lena Komanická
Akreditovaná lektorka Školy pánevního dna, kterou založila Renata Sharana Skálová.

 

1. NAROZENINY PIZZETEK

  12.12. 2013 

CAFE MARTIN, Sokolovská 75, Praha 8 - KarlínOd 12.12.2012 do 12.12.2013 :

Vznikly webové stránky www.pizzetky.cz

Bylo vytvořeno 250 vzorů Pizzetek v mnoha velikostech...14 vzorů Pizzetgin a 11 Pizzetek na míru.

Najdete nás v kamenné prodejně Maitrea.

Vznikly přechodové rituály Menarché pro dospívající dívky a ženy ve spolutvořivosti s Lenkou Marií Horňákovou.

Spojily jsme se s mnoha projekty bytostí, které také zajímá téma ženské cykličnosti a ženskosti jako takové.

 

Pizzetkárie v obchůdku MAITREA

 " CESTA MENARCHÉ"

20.11. 2013    

MAITREA, Týnská 6, Praha 1

Nové Pizzetky pro harmonizaci ženské pánve a dělohy.

 Luxus + Krása = Přirozenost.

 

 Transformace slova luxusní, co to hluboko uvnitř nás otevírá i zavírá.

13.11.2013 mi byli ukázány živé obrazy, když jsem chodila po Praze, co to znamená luxusní výrobek, co je za tím ukryto... Uvědomila jsem si, že my češi vnímáme luxus jako něco, co je proti dobrým mravům a přitom po tom každý touží. Hluboko uvnitř je v nás závist i žárlivost...pak se díváme na takové výrobky, jako na zkažené produkty, které nám ničí charakter. Pro duchovní cestu nepřijatelné.

Já jsem uviděla něco jiného, co může naše nervové spoje proměnit, co nás může uzdravit.
Uviděla jsem, jak je každý takový luxusní výrobek vyráběn s velkou péčí, kolik ruční práce a energie v tom je. Jak nás tyto výrobky mohou povznášet, protože za tím je Krása...čistá Krása.
Existenciální Krásu má v sobě každý a každý může uvidět, jak je povznášející se hmotnou krásou i obklopovat. Že je možné na ní nelpět.
To, že obchodníci tyto výrobky prodávají za uměle vytvořené vysoké ceny, je daň za naši nenasytnost.
Chtít mít stále víc a tak se hmotná Krása stává pro nás nedostupná. A to se začíná měnit. Každý, kdo ji opravdu uvidí v sobě, začne ji vidět i venku a bude si Krásu hmoty užívat bez lpění a hromadění. Někdo namítne, ale já vidím Krásu i v obyčejných věcech...ano s tím naprosto souhlasím, ale tady jde o léčení traumatu nedostatku, nezasloužím si...Zkuste si sednout do Porche nebo do trabantu...rozvinou se vám úplně jiné emoce. Slova slevy, výprodeje...úplně jsme jimi prolezlí...a to z nás dělá chudáky. Hluboko v nás se tím zapisuje, že si zasloužíme něco míň než jsme. Je to velké téma...které nechci celé rozebírat...pro mne je to další střípek do skládačky
co je pravé poselství Krásy ve hmotě.

Zkuste v sobě objevit, jaké pocity a emoce ve vás vyvolává třeba Porche, nebo kožich...vidíte-li ho na ulici, v obchodě.
Co vás tam vše napadá...jaké myšlenky se vynořují. Nechte je plynout a jděte za ty myšlenky....

A s tímto nastavením teď vznikají Pizzteky Menarché...přenastavovat v nás ženách, že si můžeme Krásu hmoty užívat s nevinností dítěte. Já sama s velkou péči pro vás ženy teď tvořím, aby Krása hmoty prozářila i naše pánve, místo síly a spojení. Přišly nádherné materiály.

Odpolední Pizzetkárie v Kostelci nad Labem

19.10.2013 14:00-19:00

KAFÁRNA, Náměstí Komenského 79, Kostelec n/L
 

 

Otevřená Pizzetkárie pro ženy v Jižních Cechách

Druhá řada Šamanských Pizzetek + Nová kolekce legín - Pizzetginy

13.10.2013 14:00-19:00

Centrum Znovuzrozená, Chelčického 95/15, České Budějovice

 

        " Přechodový rituál Menarché CYKLUS DUHOVÉ RŮŽE pro ženy v době Vodnáře"

BRNO 5.10.2013 - Centrum Majka, Hybešova 8, Brno

 

Ve spolutvořivosti téma představí Michaela Meera a Lenka Marie 

Historicky první přechodový rituál Menarché pro ženy

Druhá Privátní Pizzetkárie - Nové Pizzetky + Nová kolekce legín 

 

28.9.2013    Vestec u Prahy, U Hřiště 575, sál Sportoviště Vestec

VĚDOMÝ PŘECHOD DÍVKY V ŽENU

" Přechodové rituály Menarché pro dívky a ženy v době Vodnáře"

PRAHA 24.9.2013,  Maitrea, Týnská 6, Praha 1

 

      

 

Osobní Pizzetkárie obchůdku MAITREA - 13.8. 2013 -  15:00 - 19:00

       Představení první řady Šamanských Pizzetek - MAITREA, Týnská 6, Praha 1

 

 VĚDOMÝ PŘECHOD DÍVKY V ŽENU

Přednáška v pohybu - " Přechodové rituály Menarché pro dívky a ženy v době Vodnáře."

BRNO 30.7.2013 18:00 - 21:00 - Centrum Majka, Hybešova 8, Brno

Ve spolutvořivosti téma představila Michaela Meera a Lenka Marie

 

 

   

 

 

 Privátní Pizzetkárie 20.7.2013 17:00 - 21:00
        Organizovala: Jana Bartůnková, Brandýs n/L

 

 

 Přátelská neformální Pizzetkárie 4.7.2013 17:00 - 21:00
        Zahrada Alžběty Kozlové, Dobrá u Frýdku Místku

 

 

 DEN PRO RODINU 28.6.2013 11:00 - 19:00
         Stánek s Pizzetkami + živé přednášky s ženami k tématu ženství

 

 

 

11.6. 2013 Osobní Pizzetkárie pro ženy       
Obchůdek Maitrea , Týnská 6, Praha 1  - 16:00 - 18:00        

 

 

Přechodový rituál Menarché pro dívky 10 - 14 let

  Oslava k uctění těla, měsíčního cyklu a hormonálního systému

26.5.2013  celodenní rituál 10:00 - 14:00, srub Soběšice

   Průvodkyně rituálem: Mgr.A. Michaela Meera Bakotová a Lenka Marie Horňáková

 

                                

       

      www.pontelavita.cz                          www.svetlozeme.cz

                                          Michaela Meera                                                    Lenka Marie

                                    

 

 

Privátní Pizzetkárie ve Vestci u Prahy 6.5.2013

   Organizátorky akce:
Moje sestra Lenka Wágnerová (žena vpravo) a Barbora Jírovcová- majitelka prostoru. Setkalo se nás skoro 20 žen.

 

 

25.4.2013 proběhla první Privátní Pizzetkárie ve firmě Quido Bergmann s.r.o.
Bohužel jsme v té rychlosti nestihly udělat fota:-() Děkuji Dáše Horové za její nabídku i oraganizaci a budu se těšit na zpětnou vazbu, jak ženy ve firmě s Pizztekami rozkvétají. Každá si odnesla jednu nebo dvě Pizzetky, některé ženy si jen zkoušely...je to postupná cesta a já moc děkuji za atmosféru, kterou ženy Pizztekám vytvořily.
 

Pizzetky

Pizzetky
Pernerova 11/293
Praha 8
18600
IČO: 68409923
+420 608860023 info@pizzetky.cz www.pizzetky.cz
www.pontelavita.cz
Facebook: Pizzetky
www.pizzetky.cz