Příběhy Pizzetek

Vaše příběhy s Pizzetkou - inspirace pro ostatní ženy i muže

Diskusní téma: Vaše Pizzetka, co vám přináší? Jak otevírá nebo rozšiřuje vaši cestu k ženství?

 

Příběhy Pizzetek

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Přidat nový příspěvek

Příběhy Pizzetek

Duha

"Krásný dobrý den, včera jsem si poprvé oblékla vaši Pizzetku Malinové štěstí. Smekám, s radostí Děkuju za nádhernou práci. Musela jsem si ji na sobě nechat a užívat si tohoto úžasného luxusu i když doma ještě uklízím po rekonstrukci kuchyně a šatní místnosti.
Cítila jsem, že tento luxus je stvořený pro mé potěšení. Všechny 3 Pizzetky jsou krásnééééééé. Než jsem Pizzetky rozbalila,šla jsem se projít u nás za dědinou, zrovna pršelo a svítilo slunce. Podepisovali jsme před pár dny petici na záchranu úrodného pole u nás za vesnicí. Chtějí tam udělat velkou odstávku pro kamiony. Jdu, koukám se a vidím nad polem z druhé strany od lesa se tvoří silná duha...stojím, vychutnávám si okamžik krásného spojení duhy v jeden celek. Až doma mi došlo, že duha se spojila nad tím polem.......
A pak zvědavě rozbaluju balíček s Pizzetkama. Opravdu Krásná práce, v sukénkách se cítím skvěle, jsou výborně vyrobeny, nemám ráda na sobě pocit pnutí. Dnes jsem rozbalila akční nabídku na oslavu výročí 10 let Pizzetek, vidím jak mi střihy úžasně sedí a ráda si udělám radost pro obnovení šatníku.
Se slunečným pozdravem z Moravičan Zdenča."

Vloženo 23.2. 2022

Re: Duha

Milá Zdenko, děkujeme za váš příběh a poděkování.

děkuji

Zdravím Míšo a celý týme Pizzetek,

chvi vám - už nějakou dobu:-) - moc poděkovat za úžasné věcičky!!! To byloo radosti, když jsem rozbalila balíček od vás, teda těšila jsem se, čekala jsem nádheru, ale tohle předčilo mé očekávání, na legínky už jsem se těšila dlouho, ale ten topík, ach nádhera, většinou to nedělám a oblečení peru, ale teď jsem neodolala a ihned jsem si věci oblékla.-)) Chci říct, že jste mi udeěaly opravdu velkou radost!!! To je báječný když má člověk na sobě oblečení jako druhou kůži - no doslova hadí kůži, když je to Tanec kobry:-))) No zkrštka vse padne jak ulité, děkuji převelice a těším se na další nákup - a opravdu se v tom cítím víc jako ŽENA a je mi v tom skvěle. Přece Zrozena jsem v ženském těle a cítím se v něm skvěle;-)

Mějte se božsky, s láskou,
Linda

Vloženo 11.3. 2021

Re: děkuji

Milá Lindo,

děkujeme za vaše slova, která hřejí a posilují nás při dalším tvoření, že to, co děláme, dává smysl a je podporující. I to, že jste sedla a napsala...je čin a ne jen slova. Velice si vážíme každého takového dopisu a vzájemného sdílení. Budeme rádi, když nám pošlete i fotografie, pokud tak ucítíte, rádi je zveřejníme na našem FB:-) Je to vždy inspirace i pro ostatní ženy. Přejeme vám lehký a radostný vstup do jarních dní.
M. Meera a Pizzetky

Míšo děkuji!

Míšo, ty pizzetky, ach ty jsou úžasné! Jdu si městem v Dynamickém květu a uvědomuji si jak jsem takhle krátkou sukýnku neměla už roky... Ale v pizzetce, to je tak....tak...ani nemám slovo. Cítím se krásně, žensky, uvolněně, hravě, nevinně, škádlivě.... Teď vůbec nechci nosit nic jiného :)

Vloženo 4.5. 2021

Titulek Křehkost - Něha - Krása - BolestRáda nosím pizzetku Něha, něžně obkresluje moje boky a já se v ní cítím žensky křehká. Když jsem v ní poprvé přijela k rodičům, přešlo to ještě bez komentáře, ale bylo cítit, že se něco děje. Při našem dalším setkání už to mamka nevydržela a ozvala se. Začalo to: "No to ti snad ani nebudu říkat, jak jsme dřív říkaly ženám, které chodily takhle neupravené a nosily šaty na kalhoty!" Nakonec jsem se dozvěděla, že to jsou cuchty!;o) Pobavilo mě to a zeptala se mamky, jestli jí můžu říct, co je "zakódované" v tom kousku krajky, který mám na svých bocích a podbřišku. Ano, chtěla to vědět a já jí to řekla. Další den, kdy jsem se všichni chystali na návštěvu, přišla a řekla: "No snad si zase nebudeš brát tohle!" To už mě lehce vytočilo, takže jsem odsekla, že budu nosit, co budu chtít. Na to mamka opáčila, že dvacet let vedla obchod s šaty pro ženy a přece pozná, co mi sluší. Tak jsem jí ale připomněla, že tohle není jen tak ledajaký kus krajky a že už jsem jí přece říkala, co je "za ním". Mamka vytřeštila oči a ptala se: "A co je za ním?" A já najednou pochopila, že mě den předtím vůbec neslyšela a ani slyšet nemohla, protože jemnost, křehkost, něžnost a zranitelnost ženství je pro ni taková bolest, možná až ohrožení, že mě ani slyšet nemohla.
Miluju svoji mamku a mám ji ve velké úctě, ale já jdu svou vlastní cestou a už jsem připravená přijmout a podpořit v sobě své vlastní ženství. A teď už i vím, že to někoho kolem mě může i bolet! Děkuji mami za tohle uvědomění!
A děkuji sobě, že si dovoluji být sebou, být jemná, něžná, křehká a krásná žena.
Něhu občas střídám s Dynamickým květem a myslím, že už brzo přijde i Červená královna!;o))))
Přeji spoustu něhy a jemnosti sama k sobě nám všem!
Mariana Marie

Datum 01.03.2013

Vložil Darja

Jak jsem si zamiloval pizzetku a našel sílu čelit zrůdné době

Dobrý den, dámy a slečny.
Možná si říkáte, proč Vám zde píše muž, co zde dělá v našem království krajek.?
Mělo se to tak.
Jednou jsem hledal nějakou prodyšnou roušku, a narazil na pizzetky.
Myslím, že v tu dobu se pánské varianty teprve připravovaly, a tak jsem objednal tři roušky pro ženy. Jednu z nich, tu černou jsem začal nosit, a nedbal na žádné předpojatosti. Stal se zázrak, nejen že jsem vše nádherně prodýchal, ale rouška mi ukázala dvě věci. Možná jsem se stal "neviditelným", ale pouze dva lidé, když mne v ní viděli to komentovali.Nikdo další nikdy nic proti roušce nenamítal, a tak si myslím , že se společnost nachází v zvláštním rozpoložení ducha a mysli. Možná že jde o jakýsi druh transu, ale myslím si že lidé už nerozlišuji, nevidí detaily. Převládlo hrubé, blokové myšlení, a to je ohromný prostor pro manipulace všeho druhu. Nošení pizzetky bylo mojí inspirací a nadějí jak si zachovat zdravý rozum. Ba bych řekl, že mne jemná krajka opravdu nějak zjemnila, a to ne že bych v dobách pandemi cítil nějakou super vyrovnanost. Jeden z těch co komentovali moje nošení vyprsknul, jé ty máš na hlavě kalhotky. A to byl jediný, kdo to tak viděl. Z pizzetkou je nyní konec, opatření se zpřísnila. Nebo myslíte, že bych to mohl vydávat za nanoroušku. Bylo by něco takového na skladě? Děkuji, a všem klid v duši, Petr

Vložen 9.3. 2021

Re: Jak jsem si zamiloval pizzetku a našel sílu čelit zrůdné době

Dobrý den Petře, děkujeme za odvahu a vaše slova. Také, že jste sednul a napsal:-) Jelikož jsem zvídavá a mám ráda nové technologie, zapátrala jsem a zjistila, že i u nás se vyrábí NANOúplet, který splňuje současná nařízení. Právě čekáme na potisk certifikace tohoto materiálu a koncem druhého týdna v březnu budeme mít pratelné NANOROUŠKY ve 2 barvách pro muže, ženy i děti. Nebude to sice taková paráda jako Bezroušky, ale splní to císařova pravidla, bude se v nich lépe dýchat a tělo nebude vystaveno jednorázovým netkaným textilím, u kterých se většinou neví, jak byly vyrobené.
Odpovědět

Vydražená Pizzetka z 3. narozenin Pizzetek

Přišlo mi, že bych jen krátce ráda sdílela radost z vydražené Pizzetky Tanečnice Měsíce….kterou prožívám…když si Pizzetku na sebe obléknu a tančím… neděje se tak často, ale bylo už několik příležitostí, kdy jsem to cítila…
Tančila jsem v ní na své dílně Spontánního tance a také jsem si ji oblékla na závěrečnou večerní milongu argentinského tanga během tango víkendu v létě…
A děly se věci :) … ona opravdu rozzařuje… a přitahuje (nejen moji) pozornost :))
Když si ji obléknu vědomě a opravdu v ní Jsem, ukotvuje mě to v Těle, cítím se jako Bohyně a skutečná Tvořitelka :)) DĚKUJU!
Odpovědět
Vloženo 20.10.2016

Děkujeme

Děkujeme Renato:-)

Poděkování

Dobry den Michaelo,
nechávala jsem si vyrobit Pizzetku na míru a rešily jsme nějaké mé problémy a domluvily jsme se, že Vám za rok napíši, co je u mne nového...

Tak píši: 17. prosince se mi narodila holčička - Kačenka

Vloženo 5.2. 2015

Zpětná vazba

Na seminář týden respektu k porodu jsem šla, protože jsem věděla že mám, ale neměla jsem v plánu se zdržet na prodejní výstavu s Pizzetkami, nicméně osud to chtěl jinak :-) ten den jsem měla v plánu už jen obyčejnou lidskou potřebu- dojít si na záchod a jít.
Vstoupila jsem do místnosti se sukénkami a cosi mě nutilo zůstat a prohlédnout si je. Nejprve jsem vybírala rozumem a dle ceny, ale pak mi padla do ruky na pohled úplně obyčejná sukénka, která mne ale čímsi přitahovala a když jsem si ji oblékla, tak mi tekly slzy, jak když potkáš dávného známého a nevíš proč pláčeš a už jsem ji nesundala- cítila jsem se doma. Musela jsem si jít vybrat peníze a na bankomatu byl nápis- "máte hlavu v jiném stavu" a já si říkala, tak to je přesný. Nevěděla jsem co se děje, jen že je to správně. Něco šlo ven, aby něco jiného mohlo přijít.
Doma jsem sukénku nosila prakticky pořád- naven, do města, pod oblečení, jen tak- prostě pořád a manžel se jen vždy koukl a konstatoval, ty máš zase tu "nabíjecí sukni". A já se v té sukni opravdu tak cítila, plná sil a že vše bude jak má a často jsem k ní nosila červenou barvu legín nebo trika, jinak to nešlo :-)

S mojí milou pizzetkou jsem jela v červenci i na výlet do Českého Ráje, kde kluci měli závody na motorkách, byl úplněk a já měla čas na sebe. V té době se mi častěji stávalo, že jsem potřebovala automaticky psát či kreslit. A jeden den mi přišel obrázek- zelený vír vycházející z kruhu a napojený na ležatou osmičku. A k tomu následující text: "Síla českého ráje tě sem přivedla. Bílá šamanka tě sem zavedla, neboť také z této kouzelné moci byla stvořena, vede tě na tvé cestě uvědomnění. Poskytuje důkaz o síle ženy a o síle lásky každého z nás.
Byla stvořena pro tvou osobu. Ty se staneš Bílou, zlatou šamankou.
Bílou svou čistou duší a zlatým světlem otevřeného srdce. Díky za naslouchání"
a pak byl v zápětí druhý obrázek hodně červený se srdíčky, ležatou osmičkou, hodně propojený a s delším textem, který už nebudu psát, ale jmenoval se "Uvědomnění si podstaty bytí", "propojení hmotného a nehmotného, nastoupení na pravou cestu života"

Po tomto zážitku jsem najednou už nepotřebovala nosit sukénku tak často, ale vzala jsem si ji na chalupu, kam jsem jela v srpnu sama se synem, vypnout a být sama se sebou. Bylo tu super a až později jsem zjistila, že to k nám akorát přišla nová duše a že jsem byla čerstvě těhotná. Myslela jsem si to, ale nechtěla jsem se na to příliš upínat- snažili jsme se déle :-)

Tak to je můj příběh s Pizzetkou, přišlo mi správné se o něj podělit a děkuji za dary, které mi přinesla do života.

Přeji hezký den a mnoho radosti při Tvoření. Kateřina

Vloženo 5.2. 2015

Pizzetky -příběh

Dívám se poprvé na pizzetky a říkám si jéééé ty jsou hezký.. ale na mou postavu? Míša mě pobízí: „zkus si tuhle..“ já se na ni koukám jako na blázna.. takovou? No to je nesmysl.. ale přesto zkouším… „ ty jo.. to je super.. já se v tom cítím tak hezky, žensky a i se sama sobě v tom líbím… J no tak tu beru..“ a zkouším další… :-D … odcházím nadšeně nakonec se třemi.. takhle začalo u mě pizzetková éra … nyní už jich mám 6 J a s každou se cítím jinak.. Děkuji moc za tvorbu..

Vloženo 31.1. 2015

Můj Pizzet příběh :-)

Ahoj Míšo,
jak jsem slíbila tak zde je můj zážitek s pizzetkou.O Pizzetkách jsem slyšela od své kamarádky Lucinky,cítila jsem,že bych chtěla podpořit svoji ženskou energii a zanedlouho jsi měla být v Brně a předvádět svoji krásnou práci v kavárničce pod Petrovem.I když nám ze začátku pršelo štěstí, pak přišel příslib světlých zítřků v podobě sluníčka,které osvětlovalo energii právě deštěm pokřtěných pizzetek.Nechala jsem si poradit a Ty jsi mi vybrala krásný -můj dnes oblíbený pizzet top- ráj indiánky a pizzetku- nebeskou šťávu.Cítila jsem jak se mi rozproudila energie v celém těle a byla jsem v tu chvíli udivena jak to funguje i když už jsem si zažila hodně prožitků a vím,že je možné i nemožné, přesto mne to překvapilo.Když jsem přišla domů tak jsem si ještě s radostí prohlížela před zrcadlem své ulovené kousky štěstí.Pak jsem se převlékla a nechala doznít příliv silné energie a stalo se to,že jsem se najednou rozkašlala a přitom mi něco cinklo o zuby,když jsem z úst vylovila co to bylo,tak jsem se nestačila divit-byl to malý černý kamínek.Odkud se vzal?Že by kousek plomby? Zkoumavě jsem si prohlížela zuby,ale vše bylo v pořádku.Cítila jsem,že ten malý kamínek šel zevnitř mého těla kde se uvolnil pravděpodobně nějaký blok.Ten den byl silný den a měla jsem něco za sebou - meditace,pizzetky a to byl výsledek. Na pizzetky jsem si musela zvykat,ale dnes můj šatník zdobí několik kousků pizzet topů i pizzetek a každá má svoji specifickou energii,která dává i určité prožitky.Pomohly mi také si něco v sobě uvědomit,býti tou ženou a nechat muže býti muži,protože i to my ženy- ruku na srdce někdy nedovolíme svým drahým polovičkám.Tak přeji ať Vám ženskost rozkvétá jako pomyslná růže a ať inspirace a přijímání své ženskosti přichází v takovém tempu tak jak každá z Vás potřebuje a Vaši milovaní to z Vás budou cítit.Přeji Všem lásku a světlo.Zdraví Jana.

Vloženo 9.11. 2014

Ženy v ráji

Dobrý den,
říkala jsem si, že Vám musím napsat svůj včerejší zážitek. Šla jsem ráno ze školky, sněžilo a foukalo. Najednou mi přišlo, že je úžasně. Cítila jsem, pizzetku (la luna dordže) jak mě objímá boky. A napadlo mě, že by se měly jmenovat "Ženy v ráji". Tak se cítím když je mám na sobě.
Děkuji za ten pocit
Sylva

Vloženo 28.01.2014

Dobrý den Michaelo......

Na začátku prosince jsem u Vás zakoupila čtyři pizzetky....Jen na základě fotek - po internetu. Po dodání se mi všechny líbily, jen s jednou jsem měla velký problém - Svobodná v pohybu.....Já, člověk aktivní až akční....neustále v pohybu....Vůbec se mi nelíbila....Tak jsem se zastavila a přemýšlela....všechno se jednou spojí...a já pochopila, že se nemusím pořád někam hnát, jsem svobodná i v tom, že ten pohyb je třeba neznatelný a přesto důležitý.... A teď je to moje nejoblíbenější pizzetka - favoritka :). Díky za Vaší tvorbu.....Iva P. z Třeboně

Vloženo 3.12. 2014

Pizzetka otevírá a léčí...já říkám Pravda uzdravuje a mohou přijít dary.

Milé ženy,
se souhlasem paní Lucie uveřejňuji její proces s Pizzetkou, který je velmi inspirující . Možná se v něm najdete i vy. Vaše Michaela Meera

Dobrý večer paní Michaelo,
Jak jsem Vám včera psala email, tak po napsání věty "Asi ještě není čas, abych pizzetku nosila, to je také možné a jediné co mě teď napadá.", odeslala jsem email a začalo se mi to všechno honit v hlavě a začala jsem také plakat. On opravdu není asi ještě čas, abych pizzetku nosila, protože já do ní opravdu nedorostla, nedospěla. Jsem pořád ještě jednou nohou ta malá holčička a ne žena. Také jsem se nepřijala taková jaká jsem a "něco" si neodpustila, prostě jsem se nepřijala. I teď když Vám to píšu mi tečou slzy. Je to prostě síla. Víte já toužím být moc ženou, tou pravou ženou a jednou i dobrou Matkou, ale asi to všechno chce svůj čas a trpělivost. Ráda se dívám na Ženy, které tuto ženskost vyzařují, jsou krásné, i když jsou nenamalované, inspirují mě a moc toužím být také taková. Pouštěla jsem si Vaše video a i vy tuto jemnost vyzařujete a hlavně obrovský klid a harmonii, kterou jsem cítila už při telefonickém hovoru. S Vaší kolegyní se krásně doplňujete. Ona je více ohnivá, energická a vy zase jemná, uhlazující, alespoň tak jsem to vnímala, ale obě jste krásné ženy a proto ani není náhoda, že jsem se dostala k Vám a k Vašim pizzetkám.

Michaela Meera: A touto vyslovenou pravdou se pro paní Lucii mohli stát zázraky přijetí...a velký skok k jejímu ženství a dospělosti....které k ní pak přišly.
Pro mne to byl důkaz, že tato tvorba má smysl a opravdu pomáhá otevírat témata, která máme v sobě zamčená. Jsem velmi vděčna za každou vaši Pravdu.

Vloženo 14.06.2013

Pizzetka v Havířově :-)

Milá Míšo, děkuji za to, že jsem se letos o velikonocích s tebou setkala na Morávce s Marcelkou z hor. Pizzetky se mi hned zalíbily a jak jinak než jednu jsem si odvezla. Je to moje kámoška, když si jí dám na sebe, celou květovanou, barevnou, kde je v ní vše, je to i můj pocit, že jsem vše. Pocit ženskosti je velmi jemný a něžný. Těším se na další setkání. V létě budu v Praze a navštívím obchůdek...Ajrín

Vloženo 27.03.2013

Přidat nový příspěvek

Pizzetky

Pizzetky
Pernerova 11/293
Praha 8
18600
IČO: 68409923
+420 608860023 info@pizzetky.cz www.pizzetky.cz
www.pontelavita.cz
Facebook: Pizzetky
www.pizzetky.cz