Pizzetky v Maluna

                      

 

 

Milé ženy,

Pizzetky najdete v pražském obchůdku MALUNA.

MALUNA, Tusarova 25, Praha 7- Holešovice

www.maluna.cz

 

Objednáním Pizzetek přes stránky Maluna podporujete aktivity Maluny a blogu Kalíšek.cz.

 

Prodejní doba:

PO-ČT 9:00 - 18:00

PA  9:00 - 15:00

 

Ilona Bittnerová -  majitelka obchůdku Maluna

 

 

"Pizzetky dle mého názoru krásně podtrhují vše ženské, co se v nás skrývá. Kombinace krásných barev, krajek a jemných materiálů podpoří každou ženu, která touží po tom, aby ji ostatní jako ženu vnímali a podle toho se k ní také chovali. Velký výběr různých střihů a barevných variant umožní každé ženě vybrat si pro sebe tu pravou sukni.
Protože se dlouhodobě zajímám o vše co souvisí s menstruací, oslovily mě hlavně sukně menarché. Jsou ideálním doplňkem pro ženu, která chce dát nenuceným způsobem svému okolí najevo, že má své dny i pro takovou ženu, která sukni použije jako skrytou spodničku pro vlastní pocit jedinečnosti. A nebo pro takovou, která jako já prostě miluje červenou :)

 

Obchod Maluna nabízí ženám velký výběr pomůcek pro menstruační hygienu - menstruační kalíšky, látkové vložky i jednorázové vložky a tampony z bio bavlny, mořské houby a také menstruační kalhotky. Tyto pomůcky si můžete v obchodě nejenom zakoupit, ale také prohlédnout vzorky a poradit se ohledně výběru. Maluna také nabízí různé značky přírodní kosmetiky i drogerie, antikoncepční pomůcky, zdravé lahve, bederní pásy, prádlo a další praktické a krásné věci pro ženy.

 

        

 

                                 

            

Akce Pizzetek v MALUNA:

Pizzetky

Pizzetky
Pernerova 11/293
Praha 8
18600
IČO: 68409923
+420 608860023 info@pizzetky.cz www.pizzetky.cz
www.pontelavita.cz
www.inoutbody.cz
archiv: www.michaelabakotova.cz
Facebook: Pizzetky
www.pizzetky.cz