27.5. - Slavnost ZÁŘE ŽENY s dětmi i bez dětí na Střeleckém ostrově v kavárně KKAFE

Pizzetky svolávají všechny bytosti srdce na velkou slavnost

ZÁŘE ŽENY - Život s dětmi i bez dětí"

 27.5. v 18:00

Kavárna KKAFE, Střelecký ostrov 336, Praha 1

 

Naše slavnosti neplánujeme, následujeme vnitřní pohyb k tématům, 

které volají o pozornost. Nyní jsme vedeni vyzdvihnout téma, 

s kterým se ženy potýkají po staletí, možná i tisíciletí, a je bohužel aktuální i v dnešní době.

"Jak je stále nahlíženo na ženu, pokud nemá z různých důvodů děti."

Je čas se vědomě zastavit nad tím, jak můžeme všechny ženy ocenit a uznat za to, 

co jsou i když nemají děti. Proto svoláváme k slavnosti, k setkání, sdílení a 

společnému rituálu ZÁŘE ŽENY.

 

"Chceme připomenout, že ženy mohou zářit a být plnohodnotnými členy společnosti i bez dětí.

Otevřeme toto citlivé téma v prostředí Krásy, radosti, příběhů a svědectví, které inspirují.

Bude to večer sounáležitosti skrze příběhy žen, mužů...třeba i vašich příběhů."

 

Proto Vás lidé srdce svoláváme na naši slavnost "ZÁŘE ŽENY- Život s dětmi i bez dětí", abychom společně ocenili a uznali hodnotu žen za to, co jsou i když nemají děti. Proto vás z celého srdce zveme krásné a vědomé ženy, vaše svědectví a sdílení je velice cenné pro řadu dalších žen, které právě toto téma řeší a potřebují povzbudit, povznést...

 

Program skládal vesmír sám, tak jako vždy, když se má udít to, co je smysluplné:-)

 

Divadelní módní přehlídka ZÁŘE ŽENY

Autorské čtení a sdílení skrze knihu ŽIJU BEZ DĚTÍ

Společný rituál ženské hodnoty ZÁŘE ŽENY

Koncert, živá hudba, mantry

 

 

Michaela Meera - vizionářka, umělkyně, autorka Pizzetek. Kromě celé akce se budete moci vnořit do módní divadelní přehlídky ZÁŘE ŽENY, která vznikla pouze pro tento večer. Vědomá krása pozvedá mysl a utišuje ji. Taktéž nás společně s ostatními ženami provede rituálem Záře Ženy.

 

 

Martina Hynková Vrbová - moderátorka , scénáristka, autorka knihy "ŽIJU BEZ DĚTÍ" otevře prostor ke sdílení čtením z této knihy, pro naše příběhy i příběhy žen, s kterými se tento večer setkáme. Pravda a společné zkušenosti osvobozují. Kniha bude na místě k zakoupení a podpisu. Více o Martině Hynkové Vrbové a knize najdete pod událostí níže.

 

 

Šárka Al'esia Marková - zpěvačka, moderátoka a soundhealerka. Učinkovala v muzikálech Jesus Christ Superstar, Bídníci, Pomáda, Děti ráje. V současné době se věnuje intuitivnímu zpěvu, práci s hlasem a zvuky, které jsou léčivé pro lidské tělo. Tvůrkyně zvuku a zvuková alchymistka spoluvytvoří scénář, moderaci a hudebně doprovodí celý večer s Leonou Manton a dalšími hudebníky.

 

 

 

Leona Manton - zakladatelka hudebního uskupení Mahamantra. Mistryně manter, které hraje od r. 1998 po svém pobytu v ášramu u Amachi coby její asistentka. Říká, že každý má vedení v sobě, a to i předává ve svém zpěvu. Spolu s Šárkou Alesiou hudebně vyladí celý večer.

 

 

 

 

 

Monika Kudelová - průvodkyně k radosti a vnitřní svobodě. Spolu s Michaelou Meerou připraví scénář umělecké módní přehlídky Záře Ženy a jistě se podělí i o svůj životní příběh.

 

 

 

 

Vstupné je zdarma.

Pro očekávanou vysokou účast si prosím rezervujte místo níže v rezervačním formuláři! Nebo na tel: 608 860 023, info@pizzetky.cz.

Pro rezervované účastnice / účastníky máme 2 bonusy = 2 vouchery : 

-10% sleva na modely z přehlídky a 1+1 káva zdarma.

     

 

Na vás všechny se těší team Záře Ženy:-)

 

 

A nezapomeňte si své místo rezervovat včas.

 

 

M. Meera: " Martina ke mě přišla na Pizzetku na míru kdysi dávno na začátku vzniku projektu Pizzetky. Pak jsme se neviděly mnoho let. Před pár týdny při jízdě autem jsem ji najednou uslyšela v rádiu. Mluvila o své knize ŽIJU BEZ DĚTÍ. Bylo to silné a ačkoli to nedělám, moje ruka ji spontánně začala psát děkující sms. Bylo to prostě TO téma, které se dralo ven i skrze mne při přípravě slavnosti Pizzetek. Je to téma, které řeší tolik žen. I já jsem ve své daleké minulosti tímto dilematem prošla. Žádnou dospělou ženu téma mít děti nemine. Je to prostě normální, když máte ženské tělo:-) Slovo dalo slovo a Martina Hynková přijde osobně na slavnost ZÁŘE ŽENY zazářit. Promluví nejen o knize, ale i o jejím příběhu, vyzve nás všechny ke sdílení a bude součástí rituálu ZÁŘE ŽENY.

 

Martina Hynková Vrbová - moderátorka , scénáristka, autorka knihy

 "ŽIJU BEZ DĚTÍ" . vystudovala klasickou kytaru na Státní konzervatoři v Praze a na konzervatoři Reina Sofia v Madridu. Táhlo jí to ale také k mikrofonu a před televizní kameru. Začínala jako programová hlasatelka v České televizi a na stanici ČRo Praha. Moderovala celou řadu pořadů. V roce 2009 získal pořad Retro, jehož je moderátorkou, televizní cenu Elsa za nejlepší magazín. 

 

V současnosti ji můžete vidět v live magazínu Sama doma v ČT. Spolupracuje na vzniku pořadu 13.komnata, píše scénáře a stojí u zrodu nových televizních projektů např. dokumentárního cyklu K poctě zbraň! jehož je průvodkyní i autorkou. Úzce spolupracuje také s Českým rozhlasem. Je autorkou knihy Žiju bez dětí, příběhů žen, které se nestaly matkami. S investigativním reportérem ČT Jiřím Hynkem vychovává dvě dcery a jednoho syna.  Ráda cestuje, zajímá se o zvyky i rituály původních obyvatel a studuje energetickou medicínu. Autorka fotograie: Lenka Hatašová

 

Kniha ŽIJU BEZ DĚTÍ: Martina Hynková Vrbová v průběhu dvou let vyzpovídala bezdětné ženy různého věku, povolání i zájmů. Vznikla tak fascinující mozaika příběhů, které otevírají hluboká témata rodiny, hodnot i partnerských vztahů. Jedna žena po dětech toužila, ale nemohla je mít. Druhá žena kvůli znásilnění přehodnotila touhu po rodině. Další ženě děti nic neříkají a svou existenci bez dětí hodnotí i lesbický pár či žena blížící se věkem stovce. Poznejte silné osudy dobrovolně i nedobrovolně bezdětných žen. 

 

 

Pizzetky

Pizzetky
Pernerova 11/293
Praha 8
18600
IČO: 68409923
+420 608860023 info@pizzetky.cz www.pizzetky.cz
www.pontelavita.cz
Facebook: Pizzetky
www.pizzetky.cz