BRALERA- zdravá podprsenka pro ženská ňadra- naše novinka

Naše novinka BRALERA pro zdravá a krásná prsa

Co je to BRALERA, jak si ji nechat ušít?

Na řadu otázek vám zodpoví autorka Michaela Meera níže:

 

Proč se Pizzetky rozhodly šít tento produkt?

Dotlačily nás k tomu klientky:-)

Tisícátý dotaz od klientek: "Co mám pod vašimi PizzetTOPy nosit?", nás přimělo k vlastní výrobě neinvazivních podprsenek z krásných krajek, které jsou naším hlavním poznávacím znamením. Sama kupované podprsenky nenosím, všechny mne tlačí...střihem, kosticemi, zapínáním, tlačí mi na bránici. A jelikož jsem dva roky byla i návrhářkou prádlové značky TIMO, tak jsem oprášila vědomosti i technologie a vytvořiřili jsme takový střih, za který mohu dát ruku do ohně, co se týká pohodlí,  celodenního nošení a jemnosti. Krajková BRALERA neškrábe, netlačí vás zapínání, oblékáte ji přes hlavu. Je to navíc i šperk, který skvěle vypadá pod jakýmkoli topem nebo trikem. Rafinovaný zadní díl BRALERY ozdobí hluboké výstřihy na zádech šatů nebo tunik.

 

Co znamená název BRALERA?

BRA znamená v mnoha jazycích podprsenka.

LERA je zdrobnělina jména Valeria-latinský překlad valeo znamená být zdravá, silná, ženská.

Takže je to taková zdravá ženská podprsenka, která vás nebude vůbec tlačit, bude vás zdobit a nebudete celý den vědět, že ji máte.

 

Proč budete šít BRALERY jen na míru?

Ano, pouze na míru, aby vám padly jako ulité. Šít kvalitní prádlo je velice pracné a věřte, že jsme si dlouho rozmýšleli se do toho pustit. Vím, co dělá každý milimetr, když vám podprsenka nesedí. Proto jsme se rozhodli je tvořit pouze tímto způsobem. Věřte, že to oceníte. A vyplatí se vám za námi přijet do Prahy. Jsme s jejich zakázkovou výrobou připravení tak, aby se vaše první BRALERA dala zvládnout během 2 dnů a mohly jste si ji odvézt.

 

Co mne při tvoření první BRALERY 1 čeká?

Jakmile se rozhodnete pro váš první střih, rezervujeme vám celé dva dny pouze pro vás.  Tento střih- viz. fotografie, jsme vymodelovaly pro jeho maximální pohodlí, držení tvaru, krásu a pohodlnost. Přijedete za námi, my si vás pečlivě změříme, vy si vyberete materiál. Ještě ten den vám Braleru 1 střihneme a vyzkoušíme na první zkoušce. Možná bude druhá zkouška ještě ten den nebo druhý den. Vytvoříme tím také váš individuální střih na míru, který bude u nás uschován a podle něj si pak už jen můžete objednávat další BRALERY 2, aniž byste za námi musela jezdit. Pokud se vám velikost rapidně během času změní, vytvoříme vám střih nový, to není problém.

 

 

Do jakých max. velikostí si mohu BRALERU 1 a BRALERU 2 objednat a

kolik mě toto tvoření na míru bude stát?

BRALERU 1 a 2 si můžete objednat do maximální velikosti E.

Cenově jsme je rozdělili do dvou kategorií podle spotřeby krajek, kterých je velká spotřeba obzvláště u velikostí 85C-95E. BRALERA 1 je dražší právě o ten osobní střih podle kterého si pak už jen objednáváte BRALERY 2, které jsou o 1 000,-kč nižší než BRALERY 1.

1. kategorie- velikosti 75A-85B- BRALERA 1- 2 500,-kč // BRALERA 2- 1 500,-kč

2. kategorie - velikosti 85C-95E- BRALERA 1- 3 500,-kč // BRALERA 2- 2 500,-kč

 

Z kolika vzorů krajek si mohu BRALERU objednat a jaký je tvar?

Tvar BRALERY je pouze jeden. Na fotografiích jej vidíte ve dvou barevných provedeních, avšak vy si  můžete vybrat z 63 typů krajek!! To je slušný výběr, že? Můžete i mezi sebou kombinovat, kreativitě se meze nekladou. Určitě si každá žena vybere. Krajková BRALERA je čistě krajková podprsenka, nemá a nebude mít podšívku, výztuhu nebo košíčky. Je to právě z důvodu pohodlí pro ženská ňadra. Pokud máte prsa trochu níže, nečekejte jejich velké pozdvižení:-) jako u push-upky, jen tak trochu, přirozeně. Časem vznikne ještě jeden střih, ale tento je opravdu pohodlný, ženský, svůdný a drží tvar.

 

Když si budu chtít objednat další BRALERY, jak mám postupovat?

Pokud máte již vytvořenou BRALERU 1, to znamená, že již máte hotový střih a jste majitelkou první BRALERY. Stačí jen na našem e-shopu v sekci BRALERA 2 objednat další podprsenky podle číselné řady krajkových vzorů, které tam uvidíte. To už za námi jezdit nemusíte, my vám je vytvoříme podle vašeho osobního střihu a zašleme.

 

Jak ji mám prát a udržovat?

Jelikož je to výrobek z jemné prádlové krajky, je třeba jej prát takto:

1. Do lavoru dejte tekutý prací prostředek.

2. BRALERU do lavoru namočte, tak na hodinu.

3. Poté jemně promačkejte v lázni, nikdy netřete o sebe, abyste krajku nezničily.

4. Sušte přirozeně na vzduchu, nikdy v sušičce.

5. Nepoužívejte aviváž a neperte v pračce.

 

Ještě něco, co bychom měly ještě vědět?

 

Určitě bylo vtipné fotografování, protože jsme nemohli sehnat žádnou ženu, která by nám pak po fotografování nekladla podmínky ke zveřejnění fotografií. To je vždy problém..chtěla jsem mít svobodu v rozhodování, jaké fotografie použít a tak jsem šla s kůží na trh:-) A jelikož své tělo vnímám, jako něco, co je ve mě, tak nemám problém s jeho zveřejňováním ani, když mu bude 80 let:-) Můj muž Jan jej vyfotografoval a vy se tak můžete podívat,

jak BRALERA vypadá samotná i jak pod PizeztTOPy.

Určitě jsem nezodpověděla všechny vaše dotazy a budu ráda,

když se nás budete ptát na info@pizzetky.cz nebo na našem facebooku Pizzetky.

Těším se na osobní tvoření vaší BRALERY a setkání s vámi.

Michaela Meera

Pizzetky

Pizzetky
Pernerova 11/293
Praha 8
18600
IČO: 68409923
+420 608860023 info@pizzetky.cz www.pizzetky.cz
www.pontelavita.cz
Facebook: Pizzetky
www.pizzetky.cz