Naše studio Ponte La Vita je otevřené, též všechny obchody, kam Pizzetky dodáváme:

MAITREA a MALUNA.

 

Máme pro vás také mnoho nových úpletů

na Šamanské Šaty, taktéž si chodíte rády

na Pizzetku na míru a letní kolekce je již na věšácích.

 

Termíny se nám hodně plní, tak se včas ozvěte:-)

Nebo se na to nové běžte podívat do kamenných prodejen.


Jsme rádi, že už nemusíme všude nosit roušky:-) Bohužel je budeme ještě potřebovat do uzavřených prostor. A proto je máme pro vaši potřebu milé ženy stále k dispozici. Myslíme nejen na pohodlí při dýchání i prodyšnost, ale i na Krásu a jemnost. Naše hedvábné roušky jsou nejrozmanitější nabídkou na trhu. Nyní si můžete vybrat z 35 vzorů!!

 

 

Úpletové roušky zatím nabízíme ve 27 designech. Jsou vytvořeny z našich kvalitních Pizzetkových úpletů. Můžete si tak doladit vaše modely od nás, které už máte, stejným vzorem roušky. A pokud můžete, dýchejte čerstvý vzduch....protože to je pro nás přirozené, roušky jsou jen dočasné a věříme, že i časem pouze dobrovolné.

 

*Zprávy jasnosti, vzájemné podpory a vhledy k Tedˇ*

Aktuální Pizzetkový newsletter, kde najdete řadu cenných informací.
Inspirativní články, návody, co nyní vše nabízíme i jaké dárky pro vás máme.

PIZZETJEANS

 

Naše nová letní novinka!

 

Džínové recyklované Pizzetky, krátké i delší...

Kdysi Michaela Meera tvořila modely z recyklované džínoviny...tašky, sukně, šaty...jakmile se vyrobily, byly hned pryč. A ještě nám pár beden rozpáraných džínů zbylo. Můžete se tedy těšit na limitovanou edici džínových pizzetek pod názvem PIZZETJEANS.

Nebudou to jen tak obyčejné sukničky...každá bude mít nápad a švih. Sledujte náš FB...v květnu je již nabídneme prvním ženám.

 

PROSÍM, PODPOŘTE NÁS ZAKOUPENÍM NAŠICH MODELŮ.

E-SHOP PIZZETKY I NYNÍ FUNGUJE a MY vás podpoříme -10% SLEVOU  na skladové modely, až do odvolání karantény ČR. Do každého balíčku ještě vložíme dárek navíc + roušku pro vás a vaše dítě dle našeho návodu zdarma:-)  "Kdybychom byli firma na potraviny, tak vám v této době budeme určitě užitečnější...avšak naše užitečnost spočívá v tom, že vás umíme nasytit krásou, radostí a štěstím, a to se také cení. Víme, že je nyní pozornost zaměřena k jiným potřebám těla, avšak jaro rychle přeskočí do ještě teplejších dní a naše ženské potřeby se rozšíří I v oblasti potěšení a krásy. Po celkovém vypětí přichází chuť být slunci blíž, protože to nám přináší klid, rovnováhu a štěstí, tok myšlenek se tím prozáří. A to snad my, Pizzetky umíme :-)...přinášet vám radost a potěšení ze spojení sebe sama. Taktéž jsme hodně pohodlné oblečení, které nebrání pohybu ani klidovému režimu, přidaná hodnota je i vibrace z něho prýštící... ale to už víte:-) Výjimku ze zákona má také prodejna MALUNA v Holešovicích, která prodává zdravotní potřeby pro ženy, kde jsou i naše Pizzetky, taktéž je tam můžete zakoupit mezi 9:00-15:00, či si je objednat na jejich e-shopu.

ESENCE POZOROVATELKY
IV. ročník
"Láska je vůní naší podstaty"
Meditační výcvik pro ženy
 
1.10.2020- 7.9. 2021

 

13 úplňkových setkání pro uzavřenou skupinu žen Průvodkyně Michaela Meera
 
PŘIHLÁŠKY A VÍCE INFO

 

Rádi jsme podpořily svobodnou Základní Školu Kairos a ušili pro ně darem roušky, taktéž naše spřátelené Gynekologické centrum Šárka v Brně, které potřebuje roušky nejen pro personál, ale i své přicházející klientky.

 

Naše spřátelené šicí dílny jsou nyní zavřené a tak M. Meera pro všechny vytvořila jednoduchý návod na ušití roušky ze starého trika, kterou zvládne ušít úplně každý i bez šicího stroje:-) Návody  si můžete stáhnout pro dospělé ZDE, pro děti ZDE . Nebo klikněte na obrázky. Samozřejmě návod šiřte dále, máte-li tiskárnu, tiskněte i pro své starší spoluobčany.

 

Přejeme všem klidné spočinutí v sobě. Choďme na čerstvý vzduch a slunce, které je nejlepší lékař, jak pro fyzické tělo, tak i pro psychiku. Věnujme se svým rodinám, meditujme...pro štěstí všech bytostí:-) Zastaven je nyní každý člověk, ego dostalo šanci celoplanetárně sklouznout o 20cm níž, do Srdce. Kdo jak s tím naloží, je už každého věc, všimne-li si. Jít alespoň trošku do nitra a přestat být jen pro sebe- vidět i ostatní, nechat rozkvést oči, mysl, slova i činny soucitem....protože, NIKDO není sám, jsme Jedno, jen v různých tělech. Kdo si dá tu práci a má ochotu u sebe na toto vše vidět, dělá z něho lidskou, soucitnou a vědomou bytost, která vidí ZA a tu nic nevystraší.

 

Sdílíme  VHLED od SOFIE KALYANI SARRAS  k atuální situaci

Šamanská cesta za souvislostmi, léčení lidských Bytostí, vytváření zdraví a bezpečí

DUHA ŠAMANKY

Mantra tisky by Michaela Meera s duhou a silovými zvířaty: Duha je symbolem naděje, celistvosti, slunečního světla. Sluneční paprsky se rozkládají v kapkách vody do 7 barev duhy. Nikdy neztrácet naději a víru, to je symbol duhy. Abychom si ji připamatovali, v tom nám mohou být prospěšná spojení se silovými zvířaty.

Novinky

4. června 2019 proběhla Slavnost a setkání Šamanek ve studiu Loona. Po devíti letech tvoření Šamanských Šatů by Michaela Meera přišel čas na zviditelnění všech úžasných žen, které zde v Čechách i na Moravě moudře žijí a tvoří.

Klikněte na fotografii a uvidíte na 150 záběrů z této oslavy a rituálu.

 

  

Michaela Meera: "I přes Krásu se lidská mysl zastavuje"

Když k nám Michaela Meera poprvé zavítala do prodejny, bylo hned jasné, že naskladnit její Pizzetky nebude žádná obyčejná naskladňovací práce. Krásné ženské sukénky totiž nevznikají jen "aby se prodávalo", mají za sebou příběh, poselství a vstupují do životů žen jako krásný poklad, který podtrhuje jejich ženskost. A takovou speciální věc přeci nejde jen pověsit v obchodě a prodat. V rozhovoru vám přinášíme něco z pizzetkového soukromí...

 

Oblékli jsme školu KAIROS

 

Tato vytvořená kolekce součástí našeho projektu

  "Vaši firmu oblečeme do Lásky"

 

Jak Pizzetky vznikly?

 

 

Autorka Pizzetek Mgr. A. Michaela Meera:

Pizzetky vznikly tak, že jsem byla přivedena bez jakéhokoli záměru ke střihačskému stolu.

Ruce samy začaly stříhat....kombinovat materiály a první vzory byly na světě....12.12.2012.

Aby se tak“ zázračně-obyčejně“ mohlo snést na zem, předcházela tomu řada kroků i mnoha let práce na sobě, kdy se obrušovala osobnost, aby mysl utichala. Za to vděčím mnoha duchovním mistrům - Janovi Matuškovi, Sofii Kalyani Sarras, Míle, Eduardu a Milošovi Tomášových, Františkovi Drtikolovi, Babajimu, Mirabai i Matce Meeře, také své odvaze a touze po poznání. Teprve pak mohlo začít sestupovat To čisté a průzračné...do tvorby, která není obsahem malého já. A tím každá Pizzetka voní...čistotou i naplněností Duchem.

 

  

Může být řečeno, že je to nová tvorba vědomého oděvu, nese čistotu tvorby i požehnání.

 

Je to malý, víceúrovňový kousek Umění Krásy, který oslovuje ženy napříč vyznáním, věkem i společenským statusem.

Vrací ženám intimitu a ochranu. Obrací pozornost k bokům a ženským orgánům s hravostí. Ne každá žena je připravena na hlubší práci se svými bolestmi, emocionálními zraněními nebo traumaty.

A přes Pizzetku to najednou jde, rozvibrovává strnulost a neproudění.

Přes Pizzetku můžete důstojnou a oslavnou formou zvědomit proměnu fyzického těla,
hormonálního systému a plně přijmout roli ženy.

 

Ke každé Pizzetce přichází název...třeba Perla Královny, Vidím se, Rozšafná, Jsem Láska...

 Proč? Když si název nositelka pošle myšlenkou do svých boků, obrátí tam pozornost,

mysl se utiší a právě ta pozornost k sobě léčí.

 Je třeba toto dílo uchopovat jinak, než jako módní doplněk. Pizzetka se stává osobním předmětem, osobní přítelkyní.

Doporučuji ji nosit vždy, když si vás zavolá, pro jakoukoli situaci. Doma, na procházku, do práce, na seminář, když potřebujete vyzařovat ženskost, na jednání...prostě nehledět na situaci vnější, ale slyšet vnitřní hlas.

A prakticky je to geniální řešení pro vaše legíny a úzké kalhoty.

 

Přeji vám ženy bdělou pozornost k sobě, pak jsou vaše buňky šťastné, to je nejléčivější sebepéče.

A naše motto: "Zrozena jsem v ženském těle a cítím se v něm skvěle" je ve vás živé.

 

Michaela Meera

 

Celý příběh o vzniku Pizzetek ZDE

 

 

Vadžra Guru Mantra- esenciální mantra všech budhů je s Michaelou Meerou hluboce spojena.

Z tohoto zdroje také se Pizzetky snesly.  Mantra je na každém modelu a

podněcuje i pomáhá k vnitřnímu obratu, k podstatě sebe sama.

 

Vadžra Guru Mantra

ÓM - je za tělo, ÁH - je za řeč, HÚM za mysl
Odříkáváním mantry ÓM ÁH HÚM očišťujete jak své okolí , tak i sama sebe a všechny bytosti v něm. BENZA GURU PEMA- recitací této části mantry se nám pak dostane požehnání moudré mysli, ušlechtilých vlastností a soucitu všech buddhů. SIDDI HÚM - značí opravdové dosažení, požehnání, získávání a realizaci. Ziskem požehnání Sidhi jsou z našeho života odstraněny všechny překážky, jsou splněny všechny naše dobré aspirace, získáváme prospěch a všechny životní okolnosti se stávají příznivými a podněcují nás k duchovním
cvičením, dobrému způsobu života a cestě za osvícením.

 

Přínosem pro všechny ženy je požehnání od Sofie Kalyani Sarras, proudící k našim pánvím, bokům a bříškům i Pizzetkám.

Sofie Kalyani, která svým způsobem prožívání Života, moudrostí a spojením se sebou přináší pravdivý živý obraz dnešní ženy-bytosti- celistvě. Žena-šamanka-vizionářka,autorka a průvodkyně ženských kruhů Světlo ženy, školy Tanec Mystické růže. Průvodkyně dobro-družnými meditacemi "Kdo jsem já?"v linii Ramana Maharišiho.www.kalyani.cz  

 

 

Cyklus by Michaela Meera : INSPIRUJÍCÍ ROZHOVORY S...

Kontaktujte nás...třeba i s vaším osobním dotazem :-)

Odpovíme na vaše osobní dotazy

Přihlašuji se k odběru novinek

Pizzetky

Pizzetky
Pernerova 11/293
Praha 8
18600
+420 608860023 info@pizzetky.cz www.pizzetky.cz
www.pontelavita.cz
www.inoutbody.cz
archiv: www.michaelabakotova.cz
Facebook: Pizzetky
www.pizzetky.cz