FINANČNÍ POMOC Z BEZRTOUŠEK PRO ŠÁRKU MAŠKOVOU Z PLZNĚ
M. Meera: “ Nyní bychom část výtěžku z prodeje Bezroušek věnovali jedné úžasné ženě, která tolik pomohla mnoha lidem za svůj život a nyní sama pomoc potřebuje. Šárka se v loňském roce, po návštěvě gynekologa dozvěděla, že má sedm nádorů na děloze, prodělala operaci, nádory v děloze nebyly naštěstí maligní, ale vzápětí po operaci se jí zastavilo srdce. Podařilo se jí resuscitovat a byla ihned převezena na neurochirurgii, kde bylo zjištěn nezhoubný nádor-mozkové pleny meninges ceribri-objemné meningeom křídla na levé straně hlavy. Zažila také klinickou smrt- viděla pod sebou celé dění, své tělo. Když se po operaci probrala, musela se znovu vše učit- mluvit, hýbat tělem, psát…to se stalo 12.11.2019. Je v invalidním důchodu, tělo ještě není zcela pohyblivé, proto nemůže vykonávat žádnou těžší činnost, natož práci. A s tím, co má od státu je velice těžké vystačit, však už to také rok zakouší. Když jsem jí telefonovala, abych jí tuto pomoc nabídla( upozorňuji, že si o ní neřekla, jen jsem vnitřně cítila, že ji skutečně potřebuje), tak se velice rozplakala…protože právě řešila, jak s penězi vyjde do dalších dní a měsíců, navíc v této náročné celostátní situaci. Také není už nejmladší, do důchodu jí zbývá jen pár let, nemá už rodiče, kteří by jí pomohly, je sama se synem a ten se opravdu stará, jak jen ve svém věku může:-) Avšak jsme tu ještě jedna velké rodina, a to jsme my ženy- přítelkyně- soucitné bytosti a z mé zkušenosti vím, jak si umíme pomáhat. Stačí i malinko, jak každá můžeme, kupte si třeba Bezroušku a za chvilku společná nastřádaná pomoc může proudit k Šárce, kterou jí osobně od nás všech předám. A budete-li cítit i přispět jinou formou, ozvěte se mi na email: 
info@pizzetky.cz

Přátelé, je nám ctí představit knihu,

"NENÍ, KDE BY NEBYL", kterou Michaela Meera s Milošem Tomášem napsala.
V obsáhlém dialogu Miloš Tomáš s M. Meerou otevřel s pro něj tak typickou opravdovostí, nesmlouvavou upřímností a pokorou svůj vnitřní svět, svět nerozlišeného vědomí i rozlišující moudrosti. Osloví zájemce o Poznání na různých stupních duchovního hledání, především však ty, kteří to myslí se sebepoznáním vážně. Kéž všem hledajícím autorova inspirovaná slova i síla uskutečnění prosvětlí a ujasní cestu k sobě. Nechť je vám při čtení knihy stejně radostně na duchu, jako bylo nám při její přípravě. Kromě hlubokých mysterií v knize naleznete užitečné rady na cestě, vzpomínky na autorovy rodiče Mílu a Eduarda Tomášovy, Františka Drtikola a další mystiky i nastínění jejich duchovního přínosu. Síla uskutečnění vyzařující ze stránek této knihy obrací samovolně k sobě samému, do nitra. Přibližuje čtenáře nejzazšímu uvědomění: "Není, kde by nebyl..."
 
Knihu již můžete zakoupit ZDE nebo v knihkupectví  AVATAR.

 

Velice děkujeme všem za nákup Bezroušek a my jsme tak mohli předat rodině Pánkových 8.10. 2020, 20 000,-kč na soudní a právní výdaje! Sdílíme se svolením rodiny CELÉ ZNĚNÍ PODANÉ ŽALOBY NA MZ na předběžné opatření proti plošnému zavedení nošení roušek ve školách. Žaloba je podána.

 

Bezroušky stále nabízíme a z jejich prodeje podpoříme jednotlivé ženy v nouzi, tak jak se vesmír přes M. Meeru bude chtít projevit tou samou silou, jako hýbnul v situaci rodiny Pankových, v prospěch celku a kolektivního vědomí lidstva.

I M. Meera má jen určitou kapacitu jednoho těla a nemůže pomoci všem. Všechny Bezroušky s celou logistikou vytváří ona osobně po své práci. Universum ve své moudrosti ví, koho poslat a v jakém objemu tvoření, aby to zvládla a dotáhla do finálního výsledku.

 


Jsme rádi, že už nemusíme všude nosit roušky:-) 

A pokud byste je potřebovali,  máme je pro vaši potřebu milé ženy stále k dispozici. Myslíme nejen na pohodlí při dýchání i prodyšnost, ale i na Krásu a jemnost. Naše hedvábné roušky jsou nejrozmanitější nabídkou na trhu.

Vybrat si můžete z 35 vzorů!!

 

 

 

Úpletové roušky nabízíme ve 27 designech.

Jsou vytvořeny z našich kvalitních Pizzetkových úpletů. Můžete si tak doladit vaše modely od nás, které už máte, stejným vzorem roušky. A pokud můžete, dýchejte čerstvý vzduch....protože to je pro nás přirozené:-)

 

 

 

Novinky

Naše spřátelené šicí dílny jsou nyní zavřené a tak M. Meera pro všechny vytvořila jednoduchý návod na ušití roušky ze starého trika, kterou zvládne ušít úplně každý i bez šicího stroje:-) Návody  si můžete stáhnout pro dospělé ZDE, pro děti ZDE . Nebo klikněte na obrázky. Samozřejmě návod šiřte dále, máte-li tiskárnu, tiskněte i pro své starší spoluobčany.

 

Přejeme všem klidné spočinutí v sobě. Choďme na čerstvý vzduch a slunce, které je nejlepší lékař, jak pro fyzické tělo, tak i pro psychiku. Věnujme se svým rodinám, meditujme...pro štěstí všech bytostí:-) Zastaven je nyní každý člověk, ego dostalo šanci celoplanetárně sklouznout o 20cm níž, do Srdce. Kdo jak s tím naloží, je už každého věc, všimne-li si. Jít alespoň trošku do nitra a přestat být jen pro sebe- vidět i ostatní, nechat rozkvést oči, mysl, slova i činny soucitem....protože, NIKDO není sám, jsme Jedno, jen v různých tělech. Kdo si dá tu práci a má ochotu u sebe na toto vše vidět, dělá z něho lidskou, soucitnou a vědomou bytost, která vidí ZA a tu nic nevystraší.

 

4. června 2019 proběhla Slavnost a setkání Šamanek ve studiu Loona. Po devíti letech tvoření Šamanských Šatů by Michaela Meera přišel čas na zviditelnění všech úžasných žen, které zde v Čechách i na Moravě moudře žijí a tvoří.

Klikněte na fotografii a uvidíte na 150 záběrů z této oslavy a rituálu.

 

  

Michaela Meera: "I přes Krásu se lidská mysl zastavuje"

Když k nám Michaela Meera poprvé zavítala do prodejny, bylo hned jasné, že naskladnit její Pizzetky nebude žádná obyčejná naskladňovací práce. Krásné ženské sukénky totiž nevznikají jen "aby se prodávalo", mají za sebou příběh, poselství a vstupují do životů žen jako krásný poklad, který podtrhuje jejich ženskost. A takovou speciální věc přeci nejde jen pověsit v obchodě a prodat. V rozhovoru vám přinášíme něco z pizzetkového soukromí...

 

Oblékli jsme školu KAIROS

 

Tato vytvořená kolekce součástí našeho projektu

  "Vaši firmu oblečeme do Lásky"

 

Jak Pizzetky vznikly?

 

 

Autorka Pizzetek Mgr. A. Michaela Meera:

Pizzetky vznikly tak, že jsem byla přivedena bez jakéhokoli záměru ke střihačskému stolu.

Ruce samy začaly stříhat....kombinovat materiály a první vzory byly na světě....12.12.2012.

Aby se tak“ zázračně-obyčejně“ mohlo snést na zem, předcházela tomu řada kroků i mnoha let práce na sobě, kdy se obrušovala osobnost, aby mysl utichala. Za to vděčím mnoha duchovním mistrům - Janovi Matuškovi, Sofii Kalyani Sarras, Míle, Eduardu a Milošovi Tomášových, Františkovi Drtikolovi, Babajimu, Mirabai i Matce Meeře, také své odvaze a touze po poznání. Teprve pak mohlo začít sestupovat To čisté a průzračné...do tvorby, která není obsahem malého já. A tím každá Pizzetka voní...čistotou i naplněností Duchem.

 

  

Může být řečeno, že je to nová tvorba vědomého oděvu, nese čistotu tvorby i požehnání.

 

Je to malý, víceúrovňový kousek Umění Krásy, který oslovuje ženy napříč vyznáním, věkem i společenským statusem.

Vrací ženám intimitu a ochranu. Obrací pozornost k bokům a ženským orgánům s hravostí. Ne každá žena je připravena na hlubší práci se svými bolestmi, emocionálními zraněními nebo traumaty.

A přes Pizzetku to najednou jde, rozvibrovává strnulost a neproudění.

Přes Pizzetku můžete důstojnou a oslavnou formou zvědomit proměnu fyzického těla,
hormonálního systému a plně přijmout roli ženy.

 

Ke každé Pizzetce přichází název...třeba Perla Královny, Vidím se, Rozšafná, Jsem Láska...

 Proč? Když si název nositelka pošle myšlenkou do svých boků, obrátí tam pozornost,

mysl se utiší a právě ta pozornost k sobě léčí.

 Je třeba toto dílo uchopovat jinak, než jako módní doplněk. Pizzetka se stává osobním předmětem, osobní přítelkyní.

Doporučuji ji nosit vždy, když si vás zavolá, pro jakoukoli situaci. Doma, na procházku, do práce, na seminář, když potřebujete vyzařovat ženskost, na jednání...prostě nehledět na situaci vnější, ale slyšet vnitřní hlas.

A prakticky je to geniální řešení pro vaše legíny a úzké kalhoty.

 

Přeji vám ženy bdělou pozornost k sobě, pak jsou vaše buňky šťastné, to je nejléčivější sebepéče.

A naše motto: "Zrozena jsem v ženském těle a cítím se v něm skvěle" je ve vás živé.

 

Michaela Meera

 

Celý příběh o vzniku Pizzetek ZDE

 

 

Vadžra Guru Mantra- esenciální mantra všech budhů je s Michaelou Meerou hluboce spojena.

Z tohoto zdroje také se Pizzetky snesly.  Mantra je na každém modelu a

podněcuje i pomáhá k vnitřnímu obratu, k podstatě sebe sama.

 

Vadžra Guru Mantra

ÓM - je za tělo, ÁH - je za řeč, HÚM za mysl
Odříkáváním mantry ÓM ÁH HÚM očišťujete jak své okolí , tak i sama sebe a všechny bytosti v něm. BENZA GURU PEMA- recitací této části mantry se nám pak dostane požehnání moudré mysli, ušlechtilých vlastností a soucitu všech buddhů. SIDDI HÚM - značí opravdové dosažení, požehnání, získávání a realizaci. Ziskem požehnání Sidhi jsou z našeho života odstraněny všechny překážky, jsou splněny všechny naše dobré aspirace, získáváme prospěch a všechny životní okolnosti se stávají příznivými a podněcují nás k duchovním
cvičením, dobrému způsobu života a cestě za osvícením.

 

Přínosem pro všechny ženy je požehnání od Sofie Kalyani Sarras, proudící k našim pánvím, bokům a bříškům i Pizzetkám.

Sofie Kalyani, která svým způsobem prožívání Života, moudrostí a spojením se sebou přináší pravdivý živý obraz dnešní ženy-bytosti- celistvě. Žena-šamanka-vizionářka,autorka a průvodkyně ženských kruhů Světlo ženy, školy Tanec Mystické růže. Průvodkyně dobro-družnými meditacemi "Kdo jsem já?"v linii Ramana Maharišiho.www.kalyani.cz  

 

 

Cyklus by Michaela Meera : INSPIRUJÍCÍ ROZHOVORY S...

Kontaktujte nás...třeba i s vaším osobním dotazem :-)

Odpovíme na vaše osobní dotazy

Přihlašuji se k odběru novinek

Pizzetky

Pizzetky
Pernerova 11/293
Praha 8
18600
IČO: 68409923
+420 608860023 info@pizzetky.cz www.pizzetky.cz
www.pontelavita.cz
www.inoutbody.cz
archiv: www.michaelabakotova.cz
Facebook: Pizzetky
www.pizzetky.cz